Loverator

nákupní košík
žádná položka
google+ youtube instagram pinterest

DOPORUČUJEME VIDEA

VIDEOGALERIE

ORGASMICKÉ MASÁŽE

Několikanásobné orgasmy jen díky masáži? Ano, i to je možné! Podívejte se na toto vzdělávací video, v němž naleznete nejen dokonalou inspiraci.

VIDEA Z PRODUKCE LOVERATOR

UNIVERSITY OF EROTICA

JAK NA EROTICKÉ MASÁŽE

Chcete si užít jiskřivý večer se skvělým erotickým nábojem? Inspirujte se právě tímto videem a překvapte svůj protějšek erotickou masáží.

MULTIORGASMICKÉ MASÁŽE

Už jste slyšeli o mnohonásobném orgasmu, ale myslíte si, že je to jev tak nedostupný a vzácný jako polární záře? Ale kdepak! Stačí se přiučit v našem sexy videu.

MASÁŽE PARTNERA

Objevte nové možnosti masírování vašeho partnera, které ho dovedou na samý vrchol blaha. Dopřejte mu rozkoš vycházející pouze z doteku a nechte ho poznat něco zcela nového.

EXKLUZIVNÍ MASÁŽE

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte se nové, smyslné masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.

ORGASMICKÉ MASÁŽE

Několikanásobné orgasmy jen díky masáži? Ano, i to je možné! Podívejte se na toto vzdělávací video, v němž naleznete nejen dokonalou inspiraci.

DOKONALÉ EROTICKÉ MASÁŽE

V tomto edukačním videu naleznete skvělý návod na dosud nepoznaný prožitek z masáže. Myslíte si, že v masážích už jste zběhlí a nic nového vám nepřinášíme? Shlédněte si video!

diskuze
vložit komentář »
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:
OK

Luxus video

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím