Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

DO 14 DNŮ OD ZAKOUPENÍ MATRACE VÁM VRÁTÍME PENÍZE VČETNĚ POŠTOVNÉHO

Pro společnost LOVERATOR je nejdůležitější především spokojenost našich klientů, tedy vás. Rádi byste si pořídili některé naše polohovací matrace, ale pořád si nejste úplně jisti, zda je rozumné investovat do nich peníze? Buďte bez obav – s koupí jakékoliv naší erotické pomůcky získáváte záruku, že ji můžete během 14 dnů vrátit a my vám zašleme zpět peníze včetně nákladů za poštovné, které jste museli vydat kvůli vrácení zboží.

ČASTÉ DOTAZY »


1 / DISKRÉTNÍ BALENÍ MATRACE

Vámi vybrané matrace LOVERATOR vám pečlivě a diskrétně zabalíme; následně vyšleme pošťáka, aby vám jej dovezl.

2 / POŠTOVNÉ POPRVÉ

Ve chvíli, kdy vám polohovací matraci LOVERATOR pošleme, zaplatíte poštovné za matraci poprvé – to je standartní postup během objednávky

3 / DORUČENÍ LOVERATORU

Matrace LOVERATOR doručíme během standartní doručovací doby (tzn. podle toho, jakou dopravu zvolíte) v diskrétním balení až k vašim dveřím.
4 / ALE TO NENÍ TA MATRACE!

Zjistili jste, že pro vás matrace LOVERATOR z nějakého důvodu není vhodná? Můžete ji jednoduše vrátit – máte na to až 14 dnů!

5 / STAČÍ JEN POSLAT ZPĚT

Pokud jste se rozhodli, že matraci LOVERATOR opravdu nechcete, stačí jej znovu zabalit do krabice a zaslat zpět.

6 / POŠTOVNÉ PODRUHÉ

Když nám budete LOVERATOR zasílat zpět, na poště si budete muset zaplatit poštovné znovu, aby nám balík dovezli.
7 / POUHÉ 2 TÝDNY NA VYŘÍZENÍ

Jakmile vámi zaslaný LOVERATOR obdržíme, podle vaší objednávky si důkladně spočítáme, na kolik peněz vás objednávka matrace a její zpětné zaslání vyšlo.

8 / PENÍZE NA VÁŠ ÚČET

Na váš bankovní účet pošleme částku, kterou jste zaplatili za vybraný produkt a poštovné a připočteme k ní částku za poštovné, kterou jste museli zaplatit při vracení produktu.

9 / TO JE GARANCE SPOKOJENOSTI

V krátké době obdržíte celkovou částku za objednaný produkt včetně poštovného, které jste museli zaplatit během vracení LOVERATORu – to je garance spokojenosti!

Názory

VAŠE NÁZORY NA NÁKUP A VRÁCENÍ MATRACE

VAŠE NÁZORY

JSEM PŘEKVAPEN, JAK RYCHLE BYLA CELÁ ZÁLEŽITOST VYŘÍZENÁ – VRÁTILI PENÍZE ZA MATRACE A POŠTOVNÉ, I POŠTOVNÉ, KTERÉ JSEM ZAPLATIL, ABYCH MATRACE VRÁTIL – FAKT SUPER!

VAŠE NÁZORY

OMYLEM JSEM SI OBJEDNALA DVĚ MATRACE, A JEDNU VRACELA. DOČKALA JSEM SE ŠPIČKOVÉHO PŘÍSTUPU. PO VYZKOUŠENÍ MATRACE VŠAK PŘEMÝŠLÍM, ŽE SI STEJNĚ OBJEDNÁM DALŠÍ.

VAŠE NÁZORY

OBJEDNÁVAL JSEM MATRACE PRO SEBE A KAMARÁDA. NAKONEC SI TO ROZMYSLEL, UŽ KDYŽ BYLY MATRACE DORUČENÉ. JEDNU JSEM VRÁTIL. VŠE PROBĚHLO BEZ PROBLÉMŮ A RYCHLE. SKVĚLÉ!Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím