Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

LOVERATOR RESPECT

Loverator nově vyjmul z balení produktu logo, vzhledem k intimitě, tak nikdo nerozpozná k čemu je produkt určen. Můžete ho před ostatními na nazývat například relaxační podložka, podložka pro čtení, podložka pro zvýšení polohy hlavy při spaní a pod.

a proto každý produkt zasíláme v diskrétním balení ZDARMA tak, aby nikdo nerozpoznal, o jaký produkt se jedná.Může se stát, že chcete, aby zásilku přebral někdo jiný nebo je možné, že u rozbalení zásilky bude osoba, u které nechcete vědět k čemu matrace slouží a zároveň si chcete obhájit důvod, proč jste polohovací matraci zakoupili ať nemusíte trapně později vysvětlovat k čemu erotické pomůcky slouží v případě že ji někdo u vás v ložnici nalezne. Proto jsou Lovratory ty nejlepší erotické pomůcky pro páry na světě.
Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím