Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

NĚKOLIK OTÁZEK A ODPOVĚDÍ NA
NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY PŘED NÁKUPEM POLOHOVACÍ MATRACE

1

Mohou polohovací matrace LOVERATOR zlepšit sexuální život mužům s menším penisem?

 • Ano, pomlohovací matrace mohou pomoci. Úhel matrací LOVERATOR je navržen tak, aby sklon při penetraci umožňoval hlubší průnik a díky tomu i dráždění těch bodů v ženském těle, které jsou nejcitlivější. Sex si tak mnohonásobně více užijí oba partneři. Pocit z průniku menšího penisu je daleko lepší, intenzivnější – a to jak u muže, tak u ženy. Díky možnosti napolohování ženy a díky jejímu pozvednutému zadečku je umožněn lepší přístup k intimním partiím.
VÍCE INFORMACÍ »


2

Může úhel penetrace zvýšit šanci, že žena získá orgasmus?

 • Rozhodně! Úhel, v němž jsou erotické a zdravotní matrace LOVERATOR nakloněny, byl speciálně vyvinut právě pro to, aby se žena během sexu či jiných erotických hrátek dokonale uvolnila a muž zároveň měl dostupné veškeré její erotogenní zóny. Pomocí matrace a polohování ženy stimuluje penis muže citlivé erotogenní zóny uvnitř ženy.
VÍCE INFORMACÍ »


3

Mohou matrace LOVERATOR pomoci ženám, které během sexu prožívají bolesti?

 • Sexuální styk není omezený pouze na jednu pozici a postel. Páry by měly zkoušet všechny možné sexuální polohy na všech možných místech, která je napadnou – nejen proto, aby zabránili sexuálnímu stereotypu, ale také proto, aby našli tu polohu, která jim oběma vyhovuje nejvíce.
VÍCE INFORMACÍ »


4

Jsou matrace LOVERATOR vhodné na masáže i s použitím masážních olejů a lubrikantů?

 • Polohovací matrace LOVERATORnejsou jen tak obyčejné matrace do postele, určené ke spaní. Ba naopak – jsou dělané na mnohem živější aktivity – třeba erotické masáže.Inspirovat se můžete v naší Kámasútře 21. století či ve videoinspiraci, kde máme videokurzy věnované čistě smyslným masážím. Pokud máte strach ze znečištění polohovací matrace použitím lubrikantů či masážních olejů, obavy si opravdu dělat nemusíte.
VÍCE INFORMACÍ »


5

Jaké pozice jsou nejlepší s matracemi LOVERATOR?

 • Na tuto otázku nedokážeme odpovědět jednou větou. Těch poloh je totiž opravdu spousta. Nejenže jsou s polohovacími matracemi LOVERATOR zábavnější a intenzivnější klasické polohy, jako misionář, zezadu či na koníčka, ale díky naší Kámasútře 21. století s nimi objevíte mnohé nové – i ty na pohled krkolomné, ale s polohovacími matracemi přímo skvělé. Zkuste třeba naši průlomovou polohu G-Storm…
VÍCE INFORMACÍ »


6

Která matrace LOVERATOR je pro mě a mého partnera nejvhodnější?

 • Dost záleží na vašich potřebách a tužbách. Chcete poznat něco tajemného a zapovězeného? Pak je zde naše kolekce polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret, jejíž dominantou jsou semišová pouta. Chcete vlastnit erotickou pomůcku, která má zároveň přepychový design? Co takhle naše kolekce Exclusive? Při výběru se meze opravdu nekladou.
VÍCE INFORMACÍ »


7

Čím jsou polohovací matrace LOVERATOR tak výjimečné?

 • Úhel polohovacích matrací LOVERATOR je navržen tak, aby sklon při penetraci umožňoval hlubší průnik a díky tomu i dráždění těch bodů v ženském těle, které jsou nejcitlivější. Sex si tak mnohonásobně více užijí oba partneři.Naše kvalitní matraceLOVERATOR jsou však přímo dokonalé i na jiné milostné hrátky a zejména pak na smyslné masáže.
VÍCE INFORMACÍ »


8

Z čeho je matrace LOVERATOR vyrobena?

 • Polohovací matrace LOVERATOR jsou vyrobeny z paměťové pěnyAirComfort, jejíž hlavními vlastnostmi jsou pevnost a dlouhověkost – pěna se ani po častém užívání matrací nedeformuje a matrace se, na rozdíl od běžných polštářů, nesesouvají a drží svůj tvar i při tvrdších erotických hrátkách.
VÍCE INFORMACÍ »


9

Jak se mám starat o své matrace LOVERATOR?

 • Potah polohovací erotické matraceLOVERATOR ze Španělského sametu jde z matrace samotné velice jednoduše sejmout. K očištění potahu na matraci doporučujeme ruční praní, aby čištění bylo co nejšetrnější a nedošlo k poškození potahu. Po vyčištění vysušte potah klasickým způsobem, ideálně jej nechte viset na sušáku.
VÍCE INFORMACÍ »


10

Jak se mám starat o vibrátory LOVERATOR loveME?

 • Erotická pomůcka LOVERATOR loveME je vyrobena z jemného a na dotek velice příjemného silikonu. Proto je i jeho údržba velice jednoduchá. Stačí, abyste z vibrátoru, resp. jeho silikonového obalu, vytáhli vibrující kapsli – silikonový obal můžete následně omýt pod tekoucí vodou.
VÍCE INFORMACÍ »


11

Jsou polohovací matrace LOVERATOR jednoduché na skladování?

 • Rozkládací a polohovací matrace LOVERATOR jsou samozřejmě velice praktické. Nejen při sexu samotném, ale i při následném skladování – matrace se dá pohodlně umístit do skříně či pod postel, pokud byste ji chtěli mít schovanou. Jelikož se však jedná i o designový doplněk, mohou polohovací matrace zůstat položené klidně i na vašem gauči – budou pak plnit funkci příjemné interiérové dekorace.
VÍCE INFORMACÍ »


12

Vztahuje se na polohovací matrace LOVERATOR nějaká záruka?

 • Ano, vztahuje. Nejenže můžete matrace kdykoliv během 14 dnů vyměnit či jevrátit a my vám na základě toho zašleme zpětvaše peníze včetně částky za poštovné, které zaplatíte, když budete matraci vracet. Na polohovací matrace se zároveň vztahuje záruka 24 měsíců, která je dána občanským zákoníkem.
VÍCE INFORMACÍ »


13

Je možné matrace LOVERATOR vyměnit za jiné?

 • Dostali jste polohovací matrací matraci LOVERATOR jako dárek a rádi byste ji vyměnili? Samozřejmě mátenárok na vrácení či výměnu polohovací matrace za jinou z našeho sortimentu a to po dobu 14 dní od koupi produktu. Doplácet budete pouze v případě, že nová, vámi vybraná matrace bude dražší než ta, kterou chcete vyměnit.
VÍCE INFORMACÍ »


14

Jak mi matrace LOVERATOR doručíte?

 • Způsoby dopravy matrace jsou následující: Česká pošta – balík do ruky (+99 Kč), Česká pošta – balík na poštu (+99 Kč), balík PPL (+99 Kč), balík PPL na Slovensko (+225 Kč), balík PPL do Německa (+250 Kč), balík PPL do Polska (+250 Kč) a balík PPL do ostatních zemí EU (+400 Kč). Vyberete-li si jako dopravce Českou poštu – balík do ruky, budete moci cestu svématrace sledovat na stránkách ceskaposta.cz.
VÍCE INFORMACÍ »


15

Jaký je názor sexuologů a odborníků na polohovací matrace LOVERATOR a jejich použití během sexuálních hrátek?

 • Polohovací matrace LOVERATOR jsou i podle sexuologů a odborníků tím nejlepším oživením, které můžete svému sexuálnímu životu dopřát. Oproti běžnému polštáři mají mnoho výhod – ergonomický tvar, důkladně propočítaný úhel sklonu, přepychový design. Polohovací matrace jsou dokonale uzpůsobeny potřebám obou partnerů zejména z hlediska uvolnění veškerého svalstva a kloubů během sexu a erotických hrátek.
VÍCE INFORMACÍ »


16

Proč není polštář tak vhodný na milostné hrátky, jako polohovací matrace LOVERATOR?

 • Obyčejné polštáře jsou během styku samozřejmě použít také. Jejich využití však není ani z poloviny tak efektivní a pohodlné, jako využití polohovacích matrací. Polštář se během erotických hrátek sesouvá, deformuje – prostě nedrží požadovaný tvar a vy jej věčně musíte hlídat. S polohovacími matracemi se vám toto nestane.
VÍCE INFORMACÍ »
Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím