Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAMOHOU MATRACE LOVERATOR POMOCI ŽENÁM, KTERÉ BĚHEM SEXU PROŽÍVAJÍ BOLESTI?

Sexuální styk není omezený pouze na jednu pozici a postel. Páry by měly zkoušet všechny možné polohy na všech možných místech, která je napadnou – nejen proto, aby zabránili sexuálnímu stereotypu, ale také proto, aby našli tu polohu, která jim oběma vyhovuje nejvíce.

Poradíme

NEVAŽTE SE POUZE NA JEDNU POLOHU

Pokud žena prožívá během sexu bolesti, stačí vyzkoušet jinou polohu a k pohodlí během této polohy si dopomoci polohovací matrací LOVERATOR. Například, pokud ženu bolel styk během misionářské polohy, vložte jí pod zadeček LOVERATOR – její svalstvo se dokonale uvolní a veškeré bolesti přejdou.

UVOLNĚNÉ SVALSTVO

Polohování ženy pomocí matrace je geniální v tom, že si žena sama najde polohu, která jí vyhovuje nejvíce a v níž se cítí nejlépe. Zároveň nemusí na matraci zatínat svalstvo, čímž dojde k příjemnému a bezbolestnému uvolnění se vzrušujícími pocity.

VELKÁ HROMADA MOŽNOSTÍ – TO JSOU MATRACE LOVERATOR

Erotické a zdravotní matrace umožňují praktikování všech možných poloh, a to třeba i těch, které jste vyčetli
v Kámasútře, chtěli je vyzkoušet, ale zjistili, že jsou velice namáhavé. S polohovacími matracemi LOVERATOR budou jednoduché i velice příjemné.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím