Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAČÍM JSOU POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR TAK VÝJIMEČNÉ?

Úhel polohovacích matrací LOVERATOR je navržen tak, aby sklon při penetraci umožňoval hlubší průnik a díky tomu i dráždění těch bodů v ženském těle, které jsou nejcitlivější. Sex si tak mnohonásobně více užijí oba partneři.Naše kvalitní matrace LOVERATOR jsou však přímo dokonalé i na jiné milostné hrátky a zejména pak na smyslné masáže.

Poradíme

LEPŠÍ PŘÍSTUP KE VŠEM EROTOGENNÍM ZÓNÁM

Díky pečlivě konstruovanému úhlu a napolohování ženy jejím položením na matrace získáte lepší přístup ke všem jejím erotogenním zónám v intimní partii. Vy tak získáte spoustu nových možností k praktikování nových dráždivých technik.

LEPŠÍ SEX S POZVEDNUTÝM ZADEČKEM

Lehne-li si žena na LOVERATOR – ať už jí ho vložíte pod zadeček nebo pod bříško – její pánev se pozvedne a muž může svým penisem vniknout ještě hlouběji, než za jiných okolností. Styk je tak intenzivnější a výrazně procítěnější.

SKVĚLÁ NA MASÁŽE

Polohovací matrace LOVERATOR nejsou dělané jen na sex. Skvěle si s nimi užijete i smyslné erotické masáže. Díky matraci, kterou vložíte svému protějšku pod pánev, se dostanete ke všem skrytým zákoutím, jejich masáž bude pro vašeho partnera přímo extatická.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím