Loverator

nákupní košík
žádná položka
google+ youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAČÍM JSOU POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR TAK VÝJIMEČNÉ?

Úhel polohovacích matrací LOVERATOR je navržen tak, aby sklon při penetraci umožňoval hlubší průnik a díky tomu i dráždění těch bodů v ženském těle, které jsou nejcitlivější. Sex si tak mnohonásobně více užijí oba partneři.Naše kvalitní matrace LOVERATOR jsou však přímo dokonalé i na jiné milostné hrátky a zejména pak na smyslné masáže.

Poradíme

LEPŠÍ PŘÍSTUP KE VŠEM EROTOGENNÍM ZÓNÁM

Díky pečlivě konstruovanému úhlu a napolohování ženy jejím položením na matrace získáte lepší přístup ke všem jejím erotogenním zónám v intimní partii. Vy tak získáte spoustu nových možností k praktikování nových dráždivých technik.

LEPŠÍ SEX S POZVEDNUTÝM ZADEČKEM

Lehne-li si žena na LOVERATOR – ať už jí ho vložíte pod zadeček nebo pod bříško – její pánev se pozvedne a muž může svým penisem vniknout ještě hlouběji, než za jiných okolností. Styk je tak intenzivnější a výrazně procítěnější.

SKVĚLÁ NA MASÁŽE

Polohovací matrace LOVERATOR nejsou dělané jen na sex. Skvěle si s nimi užijete i smyslné erotické masáže. Díky matraci, kterou vložíte svému protějšku pod pánev, se dostanete ke všem skrytým zákoutím, jejich masáž bude pro vašeho partnera přímo extatická.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím