Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAPROČ NENÍ POLŠTÁŘ TAK VHODNÝ NA MILOSTNÉ HRÁTKY, JAKO POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR?

Obyčejné polštáře jsou během styku samozřejmě použít také. Jejich využití však není ani z poloviny tak efektivní a pohodlné, jako využití polohovacích matrací. Polštář se během erotických hrátek sesouvá, deformuje – prostě nedrží požadovaný tvar a vy jej věčně musíte hlídat. S polohovacími matracemi se vám toto nestane.

Poradíme

MATRACE MÁ SVÉ VÝHODY

Pěnové polohovací matrace na sex a erotické masáže, LOVERATOR, jsou vyráběny vysoce kvalitní pěny AirComfort, která je výjimečná pro své pohodlné, měkké, ale zároveň pevné vlastnosti. Matrace se nedeformuje a drží tvar i během divočejšího sexu.

OBYČEJNÉ POLOHY JSOU S POLŠTÁŘEM NEPOHODLNÉ

Samozřejmě je možné, abyste pro oživení svých oblíbených erotických hrátek použili polštář jako podpěru. Polštář má však tu nevýhodu, že není vyroben z tak pevného materiálu, jako právě matrace LOVERATOR. Sex s ním tak není příliš pohodlný.

POLŠTÁŘ NEDRŽÍ SVŮJ TVAR TAK JAKO MATRACE

Na rozdíl od polohovací matrace LOVERATOR, polštář nedrží tvar, v jakém byste jej chtěli během sexu mít. Také není tak odolný, takže se po čase deformuje, a to i v případě, že naskládáte několik polštářů na sebe. Sex se tak stane spíše starostí.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím