Loverator

nákupní košík
žádná položka
google+ youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAPROČ NENÍ POLŠTÁŘ TAK VHODNÝ NA MILOSTNÉ HRÁTKY, JAKO POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR?

Obyčejné polštáře jsou během styku samozřejmě použít také. Jejich využití však není ani z poloviny tak efektivní a pohodlné, jako využití polohovacích matrací. Polštář se během erotických hrátek sesouvá, deformuje – prostě nedrží požadovaný tvar a vy jej věčně musíte hlídat. S polohovacími matracemi se vám toto nestane.

Poradíme

MATRACE MÁ SVÉ VÝHODY

Pěnové polohovací matrace na sex a erotické masáže, LOVERATOR, jsou vyráběny vysoce kvalitní pěny AirComfort, která je výjimečná pro své pohodlné, měkké, ale zároveň pevné vlastnosti. Matrace se nedeformuje a drží tvar i během divočejšího sexu.

OBYČEJNÉ POLOHY JSOU S POLŠTÁŘEM NEPOHODLNÉ

Samozřejmě je možné, abyste pro oživení svých oblíbených erotických hrátek použili polštář jako podpěru. Polštář má však tu nevýhodu, že není vyroben z tak pevného materiálu, jako právě matrace LOVERATOR. Sex s ním tak není příliš pohodlný.

POLŠTÁŘ NEDRŽÍ SVŮJ TVAR TAK JAKO MATRACE

Na rozdíl od polohovací matrace LOVERATOR, polštář nedrží tvar, v jakém byste jej chtěli během sexu mít. Také není tak odolný, takže se po čase deformuje, a to i v případě, že naskládáte několik polštářů na sebe. Sex se tak stane spíše starostí.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím