Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

G-STORMNOVÁ POLOHA - EROTICKÉ MASÁŽE TISÍCILETÍ

Erotické pomůcky a polohovací matrace pro vaše milování Vám nyní nabízí větší pohodlí při milování i při erotické masáži, nové polohy, ergonomickou podporu, hlubší průnik, nové stimulační techniky a nové vzrušující prožitky, jako nová poloha G-Storm. G-Storm je synonymem pro nový, orgasmický zážitek. Jedná se o polohu, která vyhoví všem těm, kteří rádi v sexu experimentují s erotickými pomůckami, i těm, kteří ve svých vztazích pociťují sexuální šeď a nudu. Naučte se něco nového, objevte všechna zákoutí partnerova těla a zejména jeho intimních partií… Vzkoušejte nové erotické masáže.

A na základě tohoto bádání mu připravte opravdu nevšední zážitek spojený s laskáním těch míst, která za jiných okolností bez použití erotické pomůcky zůstávají skrytá a nedosažitelná. Díky G-Stormu pozná váš protějšek opravdovou extázi. Polohy G-Storm docílíte použitím polohovací matrace LOVERATOR. Lehne-li se váš partner břichem na matraci LOVERATOR flatironLOVE.

Zatímco jeho kolena zůstanou na podlaze, pokrčená a od sebe, umožní vám si pod něj lehnout tak, abyste měla na dosah všechna zákoutí jeho intimních partií. Vy tak budete ke všem svým erotickým vrtochům a lechtivým nápadům moci využít rty, jazyk i ruce. Díky unikátnosti této sexuální polohy svého partnera nejen rozdráždíte, ale připravíte mu extatický zážitek.DALŠÍ DOPORUČENÉ POLOHY

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

Tato pozice zdvojnásobí potěšení z orgasmu.

Podložte ženě zadeček Loveratorem při misionářské poloze – nadzvednuté pozadíve zvoleném úhlu je perfektní pro větší vzrušení při dráždění a masírování rukou a pro oblíbenou polohu misionář – hlubší průnik a ideální směrování penisu na stimulační místa.

Pro hluboké pronikání a stimulaci intimních partií

Podložte ženu Loveratorem v poloze na bříšku tak, aby měla vystrčený zadeček, a nechte ji uvolnit se na Loveratoru – sama si najde tu nejlepší pozici při ručním dráždění. Při oblíbené poloze zezadu se dokonale uvolní a najde si tu nejlepší polohu pro vaše hluboké pronikání a stimulaci jejích vzrušených intimních partií.

Muž získá úžasnou stimulaci celého penisu

Muž si lehne a zadek si podloží Loveratorem – tohle je ideální příprava pro polohu na koníčka (Cowboy) – jedné z nejlepších poloh pro ženy. Díky této poloze a klínu Loverator bude penis vystrčen tak, jak žena vyžaduje. Penis je vystrčen a nohy muže(stehna) nezasahují při pronikaní do pohybu ženy. Žena dokonale ovládá celou délku penisu a směruje ho do pozic, které jsou pro ni nejvíc vzrušující. Muž díky této poloze získá úžasnou stimulaci celého penisu až po kořen.

4/ STIMULACE NA ZÁDECH

5/ STIMULACE NA BŘICHU

6/ POLOHA ZEZADU

Dostanete se na místa, která jsou špatně dosažitelná

Podložte muži zadek Loveratorem při poloze na zádech – roztáhněte mu nohy do příjemné polohy a provádějte jemnou a vzrušující ruční masáž. Díky Loveratoru se dostanete na místa, která jsou při ležení na podložce hůře dosažitelná. Pocit z nadzvednutého zadku a volný prostor pro dráždění hůře přístupných míst je euforicky vzrušující pro každého muže. Tato poloha je také ideální pro dráždění prostaty a análního otvoru.

Dráždění, po které muži šílí

Vložte muži při poloze na břichu podložku Loverator pod břicho tak, aby měl vystrčený zadek a jeho penis byl v prostoru(penis nesmí být přitisknut na podložku), roztáhněte mu nohy. Touto polohou vytvoříte polohu pro ruční dráždění, po které muži šílí. Perfektně se dostanete ke všem intimním místům, která chce muž stimulovat. Tato poloha je také ideální pro dráždění prostaty a análního otvoru.

Nejen pro hluboké pronikání

Podložte ženu Loveratorem v poloze na bříšku tak, aby měla vystrčený zadeček, a nechte ji uvolnit se na Loveratoru – sama si najde tu nejlepší pozici při ručním dráždění. Při oblíbené poloze zezadu se dokonale uvolní a najde si tu nejlepší polohu pro vaše hluboké pronikání a stimulaci jejích vzrušených intimních partií.

Objevujte

PROČ JE LOVERATOR VHODNÝ PRO EROTICKÉ MASÁŽE


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK MASÍROVAT PARTNERA

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné erotické masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÁ MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmickou masáž – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Shlédněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku erotickou masáží, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí.

DALŠÍ MASÁŽE »
Objevujte

UNIVERSITY OF EROTICA

LOVERATOR nejsou jen obyčejné podložky. Je to brána k novým sexuálním poznáním, neobjeveným prožitkům a výbušným, dosud neprožitým orgasmům. University of Erotica je vzdělávací brožura, která vám tuto bránu otevře a zároveň vám ukáže, jak nejlépe dosáhnout toho, po čem toužíte – ať už jste muž či žena.

Objevujte

OBJEVUJTE NOVÉ POLOHY

UNIVERSITY OF EROTICAZDOKONALUJTE SVOJI TECHNIKU

Polohovací matrace LOVERATOR jsou průlomovou a celosvětově žádané erotické pomůcky. Objevíte s nimi nové polohy a zažijete výrazně intenzivnější pocity z milování díky dokonale promyšleným a proměřeným úhlům. Podložení ženy nebo muže způsobuje pohodlné uvolnění, díky němuž je prožitek z milování zcela odlišný od toho, který jste zažívali doposud. Objevte nové možnosti s polohovacími matracemi LOVERATOR a University of Erotica – vzdělávacím programem pro milence 21. století.

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

LEVITUJÍCÍ MISIONÁŘ

Podložte svou partnerku polštářem LOVERATOR flatironLOVE tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod jejím zadečkem. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze. S takovýmto podložením dovedete svou partnerku k orgasmu hned několikanásobně.

VÁŠNIVÝ PEJSEK

Požádejte svou partnerku, aby si klekla na všechny čtyři a podložte jí bříško erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při poloze zezadu. Při této poloze máte ruce volné, takže své partnerce můžete masírovat hýždě a jinak ji stimulovat.

COWGIRL

Podložte svému partnerovi zadek podložkou LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte jako při poloze na koníčka. Při této poloze máte ruce volné, takže se během pohupování můžete věnovat partnerovým varlatům a jemně je stimulovat.

DALŠÍ POLOHY »
Vzdělávejte se

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotické pomůcky jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná. A díky tomu přivodíte partnerovi silný orgasmus.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím