Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAPODÍVEJTE SE, PROČ JE LOVERATOR
VHODNÝ PRO EROTICKÉ MASÁŽE


Pevné vztahy chtějí léta budování. Pokud jste užnašli svou spřízněnou duši a se svým partnerem vedete příkladný, třeba i dlouhodobý vztah, určitě jste již zjistili, že má jak své velice příjemné a pozitivní stránky, tak i ty stinné. Jednou z nich může být například sexuální nuda a stereotyp. To se však netýká pouze dlouholetých vztahů.


Erotická podložka LOVERATOR flatironLOVE je ideální pro podložení jak ženy, tak muže. Když si vaše partnerka lehne zády na matraci a podloží si zadeček, vám se odkryjí veškerá zákoutí jejích intimních partií, která touží po pozornosti. Mnoho mužů si mylně myslí, že jedinou erotogenní zónou ženy je její vagína. To je však omyl – celý její klín je jedno velké erotogenní místo a čím více jeho částí budete dráždit, tím větší rozkoš své drahé polovičce způsobíte.

Zkuste ji třeba jazykem laskat na klitorisu a při tom volnýma rukama zprvu jemně, pak o něco silněji masírovat její pysky, hráz a zadeček. Uvidíte, že její reakce se vám bude zamlouvat. Vyzkoušejte si na vlastní kůži erotickou masáž na podložce flatironLOVE. Objevte různé nové polohy, při nichž jsou masáže intenzivnější a orální sex výrazně procítěnější. Inspirujte se a prožijte se svým partnerem dosud nepoznanou rozkoš.

Inspirujte se

VIDEOKURZ ZDARMA / JAK PROVÁDĚT EROTICKÉ MASÁŽE


EXKLUZIVNÍ EROTICKÉ MASÁŽE

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku u erotické masáže s pomocí polohovací matrace. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné erotické masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


UKOJENÍ EROTICKOU MASÁŽÍ

Několika násobné orgasmy jen díky erotické masáži? Ano, i to je možné! Podívejte se na toto vzdělávací video, v němž naleznete nejen dokonalou inspiraci, ale i skvělý návod na to, jak dopřát svému protějšku neuvěřitelně uvolňující milostný zážitek.


DOKONALÉ EROTICKÉ MASÁŽE

V tomto edukačním videu naleznete skvělý návod na dosud nepoznaný prožitek z masáže. Myslíte si, že v erotických masážích už jste zběhlí a nic nového vám nepřinášíme? Shlédněte si video, které vás naladí a inspiruje pro dokonalé erotické masáže.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKÉ MASÁŽE

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÁ MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmické masáže – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte erotické masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Shlédněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku pomocí erotické masáže, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí.

Objevujte

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – dosáhnout orgasmu, záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím