Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICA VYŽDÍMEJTE ZE SVÉ PŘEDEHRY MAXIMUM


Předehra není jen o orálním sexu, erotické masáži a stimulaci intimních partií. Jak žena, tak muž mají mnoho erotogenních zón všude po těle. Některé ženy, například, mohou dosáhnout orgasmu jen tím, že je laskáte na uších, krku nebo třeba i v podkolenní jamce – je to překvapivé, ale ano, i takto jednoduché. Při předehře tedy věnujte pozornost především takovým něžnostem, jako je líbání, hlazení, jemné škrábání a okusování či mazlení – postaráte se tak o skvělou atmosféru pro milostné hrátky, jež budou následovat.


Inspirujte se

ZJISTĚTE, JAK SI ZPŘÍJEMNIT PŘEDEHRU

SMYSLNÁ MASÁŽ ZAD

Začněte předehru erotickou masáží. Nejdříve mu namasírujte ramena a záda…

LÍBÁNÍ NAHÉ KŮŽE

Před samotným pohlavním stykem. hlaďte svou partnerku a líbejte její nahou kůži – tento čin sám o sobě dokáže přivést váš protějšek k šílenství.

MASÁŽ HÝŽDÍ

Nastartujte svého partnera smyslnou masáží hýždí – nejdříve vyvíjejte jemný tlak, poté přidejte na intenzitě.


JEMNÉ DOTYKY PRO DOKONALÉ UVOLNĚNÍ

Po masáži hýždí se vrhněte na masírování partnerových zad – je to skvělá součást předehry při níž se dokonale uvolní.

NEJDŘÍVE HO POŠKÁDLETE

Nezapomeňte, že muž nemá pouze jednu erotogenní zónu – proto věnujte pozornost i jeho bradavkám.

ORÁL VE STOJE

Klekněte si ke svému partnerovi, zatímco stojí, a začněte mu provádět orální sex.


Vzdělávejte se

ODHALTE, JAK NA ORÁLNÍ SEX

POVOLTE STISK

Uvolněte partnerův penis a laskejte ho pouze jazykem.

DALŠÍ MOŽNOSTI »

CHOPTE SE UZDIČKY

Přejíždějte rty a jazykem po žaludu svého partnera a zvýšenou pozornost věnujte jeho uzdičce.

JEMNĚ HO OLIZUJTE

Něžně uchopte partnerův penis a pouze jazykem přejíždějte po jeho stranách.

Objevujte

OBJEVUJTE NOVÉ POLOHY A DOSÁHNĚTE ORGASMU

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

LEVITUJÍCÍ MISIONÁŘ

Podložte svou partnerku polštářem LOVERATOR flatironLOVE tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod jejím zadečkem. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze. S takovýmto podložením dovedete svou partnerku k orgasmu hned několikanásobně.

VÁŠNIVÝ PEJSEK

Požádejte svou partnerku, aby si klekla na všechny čtyři a podložte jí bříško erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při poloze zezadu. Při této poloze máte ruce volné, takže své partnerce můžete masírovat hýždě a jinak ji stimulovat.

COWGIRL

Podložte svému partnerovi zadek podložkou LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte jako při poloze na koníčka. Při této poloze máte ruce volné, takže se během pohupování můžete věnovat partnerovým varlatům a jemně je stimulovat.

DALŠÍ POLOHY »
Inspirujte se

PODÍVEJTE SE, PROČ JE LOVERATOR VHODNÝ PRO EROTICKÉ MASÁŽE


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK MASÍROVAT PARTNERA

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné erotické masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÁ MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmickou masáž – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Shlédněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku erotickou masáží, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí.

DALŠÍ MASÁŽE »
Objevujte

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím