Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

LOVERATORZVYŠUJTE SVÉ EROTICKÉ VĚDOMOSTI
S PROGRAMEM UNIVERSITY OF EROTICA


University of Erotica je určená pro všechny bez rozdílu věku a orientace. Jste single a myslíte si, že tento vzdělávací program není pro vás? Omyl! I ty, kteří jsou v tuto chvíli bez partnera, dokážeme přiučit něčemu novému.


Vzdělávací program LOVERATOR University of Erotica je určen pro všechny, kteří ve svých sexuálních životech pociťují jistou šeď a nudu, nebo pro ty, kteří mají pocit, že ještě ani zdaleka nevyčerpali všechny možnosti, které jim svět erotiky nabízí. University of Erotica vám nabídne novoupodobu sexuálních prožitků. Dozvíte se zde, jak svého partnera ideálně rozparádit erotickou masáží, poznáte polohy jako z Kamasutry a v neposlední řadě vám pomocí poutavých ilustrací názorně předvedeme, jak využívat erotické podložky LOVERATOR tak, abyste s nimi dosáhli co nejlepších sexuálních výsledků.

Tajně toužíte být spoutáni a naprosto oddáni svému partnerovi, ale nevíte, jak mu to naznačit? University of Erotica se tak stává skvělou inspirací – nejenže vám představí kolekci Top Secret, jejíž dominantou jsou pevná semišová pouta, ale zároveň vám ukáže, jak tuto kolekci využívat pro opravdu nové zážitky, které jsou zahalené do tajemného a stále lehce zapovězeného pláště.


Poznejte něco nového. Objevte dosud neprozkoumané možnosti. Inspirujte se v našem vzdělávacím programu LOVERATOR University of Erotica a nalaďte se na novou vlnu erotiky.


Objevujte

OBJEVUJTE NOVÉ POLOHY - KÁMASÚTRA

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

LEVITUJÍCÍ MISIONÁŘ

Podložte svou partnerku polštářem LOVERATOR flatironLOVE tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod jejím zadečkem. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze. S takovýmto podložením dovedete svou partnerku k orgasmu hned několikanásobně.

VÁŠNIVÝ PEJSEK

Požádejte svou partnerku, aby si klekla na všechny čtyři a podložte jí bříško erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při poloze zezadu. Při této poloze máte ruce volné, takže své partnerce můžete masírovat hýždě a jinak ji stimulovat.

COWGIRL

Podložte svému partnerovi zadek podložkou LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte jako při poloze na koníčka. Při této poloze máte ruce volné, takže se během pohupování můžete věnovat partnerovým varlatům a jemně je stimulovat.

4/ STIMULACE NA ZÁDECH

5/ STIMULACE NA BŘICHU

6/ STIMULACE NA ZÁDECH

MAGICKÝ ORÁL

Vsuňte erotickou podložku LOVERATOR flatironLOVE pod pozadí svého partnera tak, abyste jej pozvedla a měla na dosah celou jeho intimní oblast. Nyní můžete dráždit nejen jeho penis, ale také se pohodlně věnovat jeho varlatům, hrázi a konečníku.

G-STORM – POLOHA NOVÉHO TISÍCILETÍ

Požádejte svého partnera, aby si klekl na všechny čtyři a vsuňte mu pod břicho erotickou podložku LOVERATOR airLOVE tak, aby se o ni zapíral lokty a jeho zadek byl vystrčený. Nyní si lehněte na záda a vlezte si pod něj – máte na dosah jeho penis, varlata i zadek a vše můžete hravě dráždit.

DRÁŽDĚTE JI ORÁLNĚ I MANUÁLNĚ ZÁROVEŇ

Při přípravě na orální sex, podložte své partnerce zadeček polštářem LOVERATOR flatironLOVE. Bude-li mít pozvednuté pozadí, vám se odkryje celý její klín a s ním i všechny možnosti jeho dráždění. Vy budete moci jazykem dráždit její klitoris a rukama jemně hladit zbylá citlivá místečka.

7/ POLOHA MISIONÁŘ

8/ POLOHA NA KONÍČKA

9/ POLOHA NA KONÍČKA

PODÍVEJTE SE NA SVĚT VZHŮRU NOHAMA

Podložte zadeček své partnerky erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE, nechejte ji se pohodlně uvelebit, položte si její nohy na ramena a vnikněte do ní. S přirážením se začněte jemně naklánět pro získání dráždivého úhlu penetrace – dbejte však na to, aby to pro váš protějšek bylo příjemné.

INTIMNÍ KONÍČEK

Vložte pod pozadí svého partnera erotickou podložku LOVERATOR flatironLOVE a osedlejte si jej jako při poloze na koníčka. Ruce máte volné, takže jej můžete jemně hladit a masírovat. Zároveň se můžete předklonit, čímž získáte nejen skvělý úhel, ale i možnost se se svým partnerem líbat.

KONÍČEK NARUBY

Vložte svému partnerovi pod zadek sexuální pomůcku LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte. Díky jeho vyvýšenému pozadí budete oba v pohodlné a zároveň euforii způsobující pozici.

10/ STIMULACE NA BŘICHU

11/ STIMULACE NA ZÁDECH

12/ STIMULACE NA ZÁDECH

I ŽENSKÝ ZADEČEK MÁ NÁROK

Zasuňte své partnerce pod bříško podložku LOVERATOR flatironLOVE – díky němu bude její zadeček výš a ona vám tak nastaví nejen svůj klín, ale i okolní místečka, která budou volná a naprosto dostupná k dráždění jazykem i rukama.

S LOVERATOREM JE SAMOTA ZÁBAVA

Položte se na erotickou podložku LOVERATOR flatironLOVE tak, abyste pozadí měli výš. Nyní můžete praktikovat manuální sebeuspokojování tak, jak vám vyhovuje nejvíc – s LOVERATORem je to ještě příjemnější. Zkuste k tomu třeba nějakou vibrující hračku – co takhle LOVERATOR loveME?

DOPŘEJTE JÍ ORÁL, JAKÝ JEŠTĚ NEZAŽILA

Podložte své partnerce zadeček polštářem LOVERATOR flatironLOVE. Bude-li mít pozvednuté pozadí, vám se odkryje celý její klín a s ním i všechny možnosti jeho dráždění. Vy budete moci jazykem stimulovat její klitoris a rukama jemně hladit a masírovat zbylá citlivá místečka.

13/ STIMULACE NA ZÁDECH

14/ STIMULACE NA BŘICHU

15/ STIMULACE NA ZÁDECH

OBJEVTE JEHO TAJEMNÁ ZÁKOUTÍ

Podložte svému partnerovi zadek pomocí erotické podložky LOVERATOR flatironLOVE. Díky tomu nadzvednete jeho pozadí, a tak budete mít na dosah jeho penis, varlata, hráz i konečník. Všechny tyto oblasti jsou muži velice žádaná k dráždění, tak na to nezapomínejte.

BERTE TO ODSHORA DOLŮ

Zasuňte své partnerce pod bříško podložku LOVERATOR flatironLOVE – díky němu bude její zadeček výš a ona vám tak nastaví nejen svůj klín, ale i okolní místečka, která budou volná a naprosto dostupná k dráždění jazykem i rukama. Speciální pozornost věnujte jejímu zadečku.

PRŮLOMOVÝ SEX

Položte erotickou podložku LOVERATOR flatironLOVE pod zadeček své partnerky a její nohy si dejte na svá ramena. Následně do ní pronikněte a začněte přirážet – nejdříve ji jen škádlete zasunutím penisu pouze po jeho okraj a poté začněte přirážet více.

16/ STIMULACE NA ZÁDECH

17/ STIMULACE NA ZÁDECH

18/ NA KONÍČKA

EXPLOZIVNÍ ORÁL

Když pod svou partnerku položíte erotickou podložku LOVERATOR flatironLOVE a zvednete jí nohy nahoru, můžete začít dráždit a masírovat jak její klitoris a vagínu, tak její konečník. Zkuste třeba jazykem jezdit od jejího zadečku přes hráz až po klitoris.

LESBICKÝ ORÁL

Říkáte si, že v sexu u dvou partnerů stejného pohlaví už nejde vymyslet nic nového? Rádi vás vyvedeme z omylu – stačí, abyste své partnerce podložila zadeček erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Díky tomu objevíte mnohá nová místečka citlivá na dráždění.

ZKROCENÝ KONÍČEK

Při poloze na koníčka položte erotickou podložku LOVERATOR airLOVE pod záda svého partnera a dřepněte si na něj. Díky podložce nadzvednete horní polovinu jeho těla, čímž pádem vám bude blíž a vy si budete moci užívat všech intimností, jako je líbání.

19/ NA KONÍČKA

20/ STIMULACE NA ZÁDECH

21/ ZE ZADU

KENTAUR

Podložte svému partnerovi horní polovinu těla erotickou podložkou LOVERATOR airLOVE. Následně si na něj sedněte, jako byste chtěla praktikovat polohu na koníčka, ale zády k němu. Nohy položte chodidly na zem / postel a pomalu se pohupujte jako při poloze na koníčka.

VÁŠNIVÝ ŠÍP

Podložte polštářem LOVERATOR airLOVE horní polovinu těla své partnerky, dejte si její nohy na svá ramena a pronikněte do ní jako při klasické misionářské poloze, zatímco rukama se zapřete o podložku. Vy budete v přirozené a příjemné pozici, zatímco pro vaši partnerku bude dráždění přímo explozivní.

PŘIDRŽTE SI JI PŘI POLOZE ZEZADU

Nastavte erotickou podložku LOVERATOR airLOVE tak, aby si o ni vaše partnerka zapřela horní polovinou těla. Následně do ní vnikněte zezadu a začněte přirážet. Vy můžete zůstat narovnaný, jelikož díky podložce vám partnerka bude blíž.

22/ ZE ZADU

23/ NA KONÍČKA

24/ STIMULACE NA ZÁDECH

AIRLOVE PRO VZDUŠNÝ SEX

Podložte své partnerce bříško vyvýšenou stranou podložky LOVERATOR airLOVE a následně do ní pronikněte. Díky tomu bude její zadeček nadzvednutý v ideálním úhlu. Střídejte tvrdší přirážení s jemnou masáží jejího zadečku a jeho drážděním – rozhodně to ocení.

DOPŘEJTE SI OJEDINĚLÝ ZÁŽITEK

Podložte zadek svého partnera erotickou podložkou LOVERATOR airLOVE a jeho hlavu podložkou flatironLOVE. Díky podložce pod jeho zadkem si na něj budete moc dřepnout, aniž byste byla v nepohodlné poloze. Díky podložce pod jeho hlavou bude pro změnu on v příjemné a přirozené pozici.

MASÁŽ ŇADER JAKO SOUČÁST KOPULACE

Podložte ženě zadeček polštářem LOVERATOR airLOVE a hlavu polštářem flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze s tím rozdílem, že zůstanete narovnaný. Přirážení střídejte s masírováním prsou a klitorisu a hlazením prsou.

25/ STIMULACE NA ZÁDECH

26/ ŠEDESÁTDEVÍTKA

27/ ZE ZADU

VENUŠINA NÁSTRAHA

S pomocí LOVERATOR Combo setu podložte své partnerce zadeček podložkou flatironLOVE, a airLOVE jí vsuňte pod záda. Poté si vložte její nohy na ramena a pronikněte do ní, koleny se zapíraje o menší LOVERATOR pod jejím zadečkem.

KOMFORTNÍ 69KA

Pro tuto polohu je nejlepším pomocníkem LOVERATOR Original Combo. Polštářem airLOVE podložte zadek svého partnera a polštářem flatironLOVE zase hlavu. Následně si na něj vylezte jako při poloze 69. ruce máte volné pro stimulaci jeho penisu, varlat, hráze a dokonce konečníku.

ZÁDNÍ VRÁTKA

Podložte ženu LOVERATORemairLOVEv poloze na bříšku tak, aby měla vystrčený zadeček. Zároveň ji nechte, aby se lokty zapřela o flatironLOVE. Při oblíbené poloze zezadu se dokonale uvolní a najde si tu nejlepší polohu pro vaše hluboké pronikání a stimulaci jejích vzrušených intimních partií.

28/ STIMULACE NA ZÁDECH

29/ NA KONÍČKA

30/ MISIONÁŘ

LESBICKÉ VÉČKO

S pomocí setu LOVERATOR Combo podložte své partnerce zadeček LOVERATORemairLOVE a flatironLOVE jí vsuňte pod hlavu. Tato poloha simuluje misionářskou polohu párům stejného pohlaví – budete se moci se svou partnerkou o sebe třít intimními partiemi či využívat jiné sexuální pomůcky.

SMĚLÁ JEZDKYNĚ

Tato poloha je ideální pro všechny vlastníky tajemně vzrušujícího combo setu LOVERATOR Top Secret Combo. Podložte muži záda větším z LOVERATORů a spoutejte mu ruce. Následně mu mezi nohy vložte menší LOVERATOR, kterým spoutáte i jeho nohy. Nyní stačí nasednout tak, abyste byla zády a zároveň se cítila příjemně.

OTROKYNĚ

S pomocí setu LOVERATOR Top Secret Combo podložte své ženě zadeček tak, aby byl položený na vyšší straně LOVERATORuairLOVE, a spoutejte jí nohy. Ruce jí připoutejte k podložce flatironLOVE, který jí vložíte pod hlavu. Následně do ní pronikněte jako při klasické misionářské pozici.

31/ STIMULACE NA ZÁDECH

32/ ZE ZADU

33/ ZE ZADU

PANÍ DOMU

Přimějte svého partnera, aby si zády lehl na podložku LOVERATOR airLOVE tak, aby jeho hlava spočinula na jejím vyvýšeném konci. Ruce mu spoutejte pouty připevněnými k podložce a osedlejte si ho. Díky tomu, že je partnerova horní polovina těla vyvýšená, umožňuje poloha spoustu důvěrností, jako líbání a hlazení během sexu.

MASÁŽ PRSOU ZEZADU

Položte svou partnerku na erotickou podložku LOVERATOR airLOVE Top Secret tak, aby její bříško leželo na vyvýšené části polštáře. Spoutejte jí ruce a vnikněte do ní. Užijte si erotické hrátky, při nichž má muž naprostou kontrolu nad celou situací.

NÁMOŘNICKÝ UZEL

Pro tuto polohu je ideální využít LOVERATOR Top Secret Combo – vložte své partnerce pod bříško LOVERATOR Top SecretairLOVE a spoutejte jí nohy. Následně jí pomocí podložky Top SecretflatironLOVE spoutejte ruce a vnikněte do ní. Nyní můžete realizovat všechny své dráždivé nápady.

34/ MISIONÁŘ

35/ MISIONÁŘ

36/ MISIONÁŘ

MISIONÁŘ JAKO TABU

Položte svou partnerku zády na erotickou podložku LOVERATOR airLOVE Top Secret tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod její hlavou. Spoutejte jí ruce jemnými semišovými pouty, pronikněte do ní jako při misionářské poloze a začněte přirážet.

SPOUTEJTE JÍ RUCE PODÉL TĚLA

Podložte své polovičce zadeček erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE a spoutejte jí ruce. Koleny se zapřete o matraci / podlahu a pronikněte do ní. Nyní jste vy pánem a můžete si vybírat, jak ji přivedete na vrchol – zkuste ze začátku jen jemně škádlit lehkým přirážením a postupně přidávat na intenzitě…

ORÁLNÍ ZTRESTÁNÍ

Chcete svou partnerku překvapit neobvyklým orálním uspokojením? Vložte jí pod hlavu LOVERATOR flatironLOVE Top Secret a spoutejte jí ruce. Druhý flatironLOVE jí dejte mezi nohy, které také připoutáte k podložce. Nyní se můžete pustit do laskání, škádlení a dosažení jejího vyvrcholení.

37/ ZE ZADU

38/ ZE ZADU

39/ STIMULACE NA ZÁDECH

ODDANÝ PEJSEK

Pod bříško své partnerky zasuňte podložku LOVERATOR Top SecretflatironLOVE a spoutejte jí ruce. Pronikněte do ní jako při poloze zezadu – tato poloha vám umožňuje si vybrat, zda chcete být narovnaný či ohnutý, ležíc na své partnerce – obojí je možné.

PROČ JE POLŠTÁŘ PROBLEMATICKÝ?

Pokud své partnerce vložíte pod bříško pouze polštář či deku, sex si neužije. Neustále se totiž bude muset přidržovat a zatínat svalstvo, což pro ni nebude příliš pohodlné a už vůbec ne uvolňující. Pokud bude chtít hlavu zapřít o postel a ruce položit podél těla, nebude to moct udělat, jelikož je tato poloha pro ni krkolomná.

S DEKOU JE TO NEPOHODLNÉ

Chcete-li praktikovat misionářskou polohu s partnerčinýma nohama položenýma na ramenou, určitě můžete použít i obyčejný polštář, peřinu či nějakou poskládanou deku. Nebude to však ani z poloviny tak příjemné a neobvyklé, jako s erotickými podložkami LOVERATOR. Polštáře, i když jich naskládáte několik na sebe, se sesouvají a ztrácí svůj tvar.

40/ STIMULACE NA ZÁDECH

41/ ZE ZADU

PEŘINA SE DEFORMUJE

Ani tato poloha se nedá s polštářem či peřinou praktikovat tak dobře a pohodlně, jako s erotickou podložkou LOVERATOR. Potíž je v tom, že když pod svou partnerku namačkáte třeba peřinu, výsledek bude takový, že bude v zádech zlomená a až nepohodlně prohnutá, zatímco její zadeček bude ve stejném úhlu, jako kdyby byl položený pouze na matraci.

NEPŘIZPŮSOBIVÝ POMOCNÍK

Místo erotických podložek LOVERATOR můžete samozřejmě použít i obyčejné polštáře nebo deku. Můžeme vás však ujistit, že to nebude ani z poloviny tak pohodlné, jako s podložkami. Polštář má tendenci se deformovat. Mnohé polštáře jsou zároveň příliš měkké na to, aby poskytly dostatečnou oporu při takovém tlaku, jaký muž vyvíjí na ženu při poloze zezadu.

Inspirujte se

PODÍVEJTE SE, PROČ JE LOVERATOR VHODNÝ PRO EROTICKÉ MASÁŽE


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK MASÍROVAT PARTNERA

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné erotické masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÁ MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmickou masáž – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Shlédněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku erotickou masáží, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí.

DALŠÍ MASÁŽE »
Objevujte

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím