Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

NEJLEPŠÍ DÁRKY JSOU TY, O KTERÉ SE MŮŽETE PODĚLIT.

K NAROZENINÁM

EXKLUZIVNÍ SÉRIE

PŘEKVAP PARTNERA
Inspirujte se

LOVERATORNEJLEPŠÍ DÁRKY JSOU TY,
O KTERÉ SE MŮŽETE PODĚLIT

Patříte mezi ty, kteří si každý rok lámou hlavu s tím, co pořídit svému protějšku jako dárky k narozeninám? A co teprve dárky k Vánocům – další příležitost, při níž má mnoho z nás nervy na dranc, protože žádné dárky nejsou dost dobré. Poradíme vám: nejlepší dárek je přece ten, který bude činit radost jak vašemu partnerovi, tak zároveň i vám. Zkuste letos přijít s něčím opravdu unikátním, čím svému miláčkovi vyrazíte dech a chvíli nato mu připravíte natolik nevšední erotický zážitek, díky němuž vás nebude chtít pustit ze své náruče, natož pak z postele.Z erotické pomůcky LOVERATOR bude mít váš partner radost a sex bude o něčem úplně jiném. Pokud ještě ke všemu tento semišový skvost podarujete jako dárek, váš protějšek vás samou láskou umačká. LOVERATOR totiž není jen praktickou pomůckou, jež brání zevšednění vašich sexuálních životů, ale zároveň se jedná o velice pěkný a oku lahodící prvek do jakéhokoliv interiéru – stačí zvolit správnou barvu a druh matrace a rázem máte designový polštářek, který vám bude závidět každá návštěva.


Chcete potěšit svou přítelkyni něčím blýskavým v jednoduchém, ale pěkném designu? Přemýšlíte nad nějakou erotickou pomůckou, ale šperk se vám zdá vhodnější? Tak proč to rovnou nezkombinovat? Pořiďte jí některou podložku z kolekce LOVERATOR Swarovski – ergonomicky tvarovanou erotickou podložku potaženou jemňoučkým Španělským sametem, doplněnou o křišťály Swarovski v motivech špičkových světových designerů


Chcete překvapit svého přítele něčím opravdu odvážným? Co takhle kolekce ŮLOVERATOR Top Secret – populární podložky flatironLOVE doplněné o hebká, ale zároveň pevná semišová pouta. Spoutáte s ní své ruce, odpoutáte své tajné představy a zároveň si se svým miláčkem užijete mnoho lechtivé a nevšední zábavy.


Ať už je vaším partnerem žena či muž, erotické polohovací matrace LOVERATOR jsou vhodné pro všechny páry, které chtějí ve svých sexuálních hrátkách pocítit něco nového. Když ještě ke všemu dáte LOVERATOR jako dárek, bude sloužit vám oběma.

Vše probíhá naprosto diskrétně a bez jakéhokoli zveřejňování mimo portál Amateri.cz.

Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím