Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAZVYŠUJTE SVÉ EROTICKÉ VĚDOMOSTI
S PROGRAMEM UNIVERSITY OF EROTICA


LOVERATOR nejsou jen obyčejné podložky. Je to brána k novým sexuálním poznáním, neobjeveným prožitkům a výbušným, dosud neprožitým orgasmům. University of Erotica je vzdělávací program, který vám tuto bránu otevře a zároveň vám ukáže, jak nejlépe dosáhnout toho, po čem toužíte – ať už jste muž či žena.


Vzdělávací program LOVERATOR University of Erotica je určen pro všechny, kteří ve svých sexuálních životech pociťují jistou šeď a nudu, nebo pro ty, kteří mají pocit, že ještě ani zdaleka nevyčerpali všechny možnosti, které jim svět erotiky nabízí. University of Erotica vám nabídne novoupodobu sexuálních prožitků. Dozvíte se zde, jak svého partnera ideálně rozparádit erotickou masáží, poznáte polohy jako z Kamasutry a v neposlední řadě vám pomocí poutavých ilustrací názorně předvedeme, jak využívat erotické podložky LOVERATOR tak, abyste s nimi dosáhli co nejlepších sexuálních výsledků.


University of Erotica je určená pro všechny bez rozdílu věku a orientace. Jste single a myslíte si, že tento vzdělávací program není pro vás? Omyl! I ty, kteří jsou v tuto chvíli bez partnera, dokážeme přiučit něčemu novému.

Jste v homosexuálním vztahu a myslíte, že v této oblasti jsou naše znalosti omezené? Omyl! Objevte průlomové polohy BI POSITION New World, které jsou navržené speciálně pro páry stejného pohlaví.


Tajně toužíte být spoutáni a naprosto oddáni svému partnerovi, ale nevíte, jak mu to naznačit? University of Erotica se tak stává skvělou inspirací – nejenže vám představí kolekci Top Secret, jejíž dominantou jsou pevná semišová pouta, ale zároveň vám ukáže, jak tuto kolekci využívat pro opravdu nové zážitky, které jsou zahalené do tajemného a stále lehce zapovězeného pláště.


Poznejte něco nového. Objevte dosud neprozkoumané možnosti. Inspirujte se v našem vzdělávacím programu LOVERATOR University of Erotica a nalaďte se na novou vlnu erotiky.

Objevujte

PROČ JE LOVERATOR VHODNÝ PRO EROTICKÉ MASÁŽE


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK MASÍROVAT PARTNERA

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte nové, smyslné erotické masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky.


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÁ MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmickou masáž – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem.


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Shlédněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku erotickou masáží, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí.

DALŠÍ MASÁŽE »
Inspirujte se

INSPIRUJTE SE EROTICKÉ MASÁŽE Z PRODUKCE HEGRE ART


UNIVERSITY OF EROTICA HEGRE ART – SPOUSTA SMYSLNOSTI

V rámci našeho vzdělávacího programu University of Erotica LOVERATOR hrdě doporučuje jednoho velice významného a celosvětově uznávaného fotografa a umělce, Pettera Hegreho. Petter Hegre je znám zejména pro své fotografie s erotickou tématikou, ženské akty a lechtivá videa. Jeho tvorba je něžná, decentní a zároveň velice vzrušující. Fotografie a filmy zachycující erotické masáže v podání Pettera Hegreho jsou jednoduše úchvatné.

VÍCE INFORMACÍ »
Zjistěte

ZJAK SI ZPŘÍJEMNIT PŘEDEHRU POUŽITÍM NAŠÍ MATRACE


UNIVERSITY OF EROTICAVYŽDÍMEJTE ZE SVÉ PŘEDEHRY MAXIMUM

Předehra není jen o orálním sexu a stimulaci intimních partií. Jak žena, tak muž mají mnoho erotogenních zón všude po těle. Některé ženy, například, mohou dosáhnout orgasmu jen tím, že je laskáte na uších, krku nebo třeba i v podkolenní jamce – je to překvapivé, ale ano, i takto jednoduché. Při předehře tedy věnujte pozornost především takovým něžnostem, jako je líbání, hlazení, jemné škrábání a okusování či mazlení – postaráte se tak o skvělou atmosféru pro milostné hrátky, jež budou následovat.

SMYSLNÁ MASÁŽ ZAD

Začněte předehru erotickou masáží. Nejdříve mu namasírujte ramena a záda…

DALŠÍ MOŽNOSTI »

LÍBÁNÍ NAHÉ KŮŽE

Před samotným pohlavním stykem. hlaďte svou partnerku a líbejte její nahou kůži – tento čin sám o sobě dokáže přivést váš protějšek k šílenství.

MASÁŽ HÝŽDÍ

Nastartujte svého partnera smyslnou masáží hýždí – nejdříve vyvíjejte jemný tlak, poté přidejte na intenzitě.

Inspirujte se

UNIVERSITY OF EROTICAPROTISTRESOVÁ MASTURBACE ENJOY

Udělejte si radost. Odpočiňte si. Zabraňte stresu. To vše dokážete pomocí naší průlomové masturbační techniky Enjoy, která je určená všem, jež často přepadává stres. Relaxace a uvolnění stresu je v dnešní uspěchané době důležitou součástí života, bez níž se fungovat nedá. Tak proč se neuvolnit a zároveň nedosáhnout hned několika orgasmů za sebou? Vždyť to je přece to nejlepší uvolnění!

Více informací »
Vzdělávejte se

ODHALTE, JAK NA ORÁLNÍ SEX

UNIVERSITY OF EROTICAZDOKONALUJTE SE V ORÁLNÍM SEXU

Každá opakující se aktivita dříve nebo později zapadne do vyjetých kolejí, ať chcete nebo ne. My vám poradíme, jak tomu zabránit. Pokud jste ve vztahu čerstvě a stereotyp se vás netýká, ale přesto byste své dovádění rádi něčím oživili, budou se vám naše rady hodit také. Už jste se svým partnerem vyzkoušeli erotickou masáž? A co zkušenosti s orálním sexem – myslíte, že už jste praktikovali úplně všechno? My vám nyní ukážeme, jak můžete dosáhnout naprosto nových zkušeností a prožitků s jednou jedinou erotickou pomůckou – polštářkem LOVERATOR flatironLOVE.

POVOLTE STISK

Uvolněte partnerův penis a laskejte ho pouze jazykem.

DALŠÍ MOŽNOSTI »

CHOPTE SE UZDIČKY

Přejíždějte rty a jazykem po žaludu svého partnera a zvýšenou pozornost věnujte jeho uzdičce.

JEMNĚ HO OLIZUJTE

Něžně uchopte partnerův penis a pouze jazykem přejíždějte po jeho stranách.

Objevujte

OBJEVUJTE NOVÉ POLOHYKÁMASÚTRA 21. STOLETÍ

UNIVERSITY OF EROTICAZDOKONALUJTE SVOJI TECHNIKU

Polohovací matrace LOVERATOR jsou průlomovou a celosvětově žádanou erotické pomůcky. Objevíte s nimi nové polohy a zažijete výrazně intenzivnější pocity z milování díky dokonale promyšleným a proměřeným úhlům. Podložení ženy nebo muže způsobuje pohodlné uvolnění, díky němuž je prožitek z milování zcela odlišný od toho, který jste zažívali doposud bez matrace. Objevte nové možnosti s polohovacími matarcemi LOVERATOR a University of Erotica – vzdělávacím programem pro milence 21. století.

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

LEVITUJÍCÍ MISIONÁŘ

Podložte svou partnerku polštářem LOVERATOR flatironLOVE tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod jejím zadečkem. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze. S takovýmto podložením dovedete svou partnerku k orgasmu hned několikanásobně.

VÁŠNIVÝ PEJSEK

Požádejte svou partnerku, aby si klekla na všechny čtyři a podložte jí bříško erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při poloze zezadu. Při této poloze máte ruce volné, takže své partnerce můžete masírovat hýždě a jinak ji stimulovat.

COWGIRL

Podložte svému partnerovi zadek podložkou LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte jako při poloze na koníčka. Při této poloze máte ruce volné, takže se během pohupování můžete věnovat partnerovým varlatům a jemně je stimulovat.

DALŠÍ POLOHY »
Vzdělávejte se

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotické pomůcky jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím