Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

LOVERATORPORADÍME VÁM, JAK VYBRAT VHODNÉ EROTICKÉ POMŮCKY PRO MILOVÁNÍ

Chtěli byste okořenit váš sexuální život a zahrnout do něj něco nového, třeba i peprného a tajemného? Tak to jste na správné stránce. Na následujících řádcích vám doporučíme sexuální erotické pomůcky, které do vašeho sexuálního života vnesou silný náboj erotiky. A nemusí se jednat jen o naše polohovací matrace. Hlavní je dosáhnout orgasmu.
NEJPRODÁVANĚJŠÍ EROTICKÉ POMŮCKY PRO MILOVÁNÍ

PŘIZVĚTE K VAŠIM HRÁTKÁM MALÉHO POMOCNÍKA

ky. Vibrátory nejsou určené pouze pro osamělé ženy, ale také se dají využít jako skvělá erotická pomůcka pro oba partnery. Nezáleží na tom, zda jej použijete při předehře nebo jej vytáhnete v průběhu samotného milování.

UDĚLEJTE Z KLASIKY NĚCO OPRAVDU VÝJIMEČNÉHO

Máte rádi anální sex, ale stejně tak si užíváte i ten klasický? Pak je vhodnou erotickou pomůckou anální kolík, který seženete v každém sex shopu. Použijete-li jej při styku, otevřete tím svému protějšku bránu k zcela novým poznáním a prožitkům.

NECHTE SE SPOUTAT VAŠÍ TOUHOU

Upřednostňujete něco tajemně vzrušujícího až zapovězeného? Pak je tady naše kolekce erotických pomůcek - polohovací matrace LOVERATOR Top Secret, jejichž předností jsou jemná, ale zároveň pevná semišová pouta, s nimiž svůj protějšek spoutáte a získáte kontrolu nad vašimi erotickými hrátkami.

Určitě se jedná nejen o erotickou pomůcku, ale o hračku, kterou rozhodně zužitkujete i v páru. Pokud toužíte spíše po něčem drobnějším, vřele vám doporučujeme vibrující prstýnek LOVERATOR loveME – je sice malý, ale velice, velice šikovný!

Další erotická pomůcka, kterou vám vřele doporučujeme, jsou Venušiny kuličky, které již dávnou nejsou doménou pouze osamělých žen. I s těmi se dají vytvářet stejná erotická kouzla, stejně jako s análním kolíkem.

Skvělá erotická pomůcka jsou také jemná pírka, se kterými můžete svého miláčka šimrat na intimních partiích, čímž ho rozdráždíte a navodíte jiskřivou atmosféru.

Objevujte

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro erotické masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné matraci, podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím