Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

7. Prosinec 2012Test erotické matrace na vlastní kůži

První z našich zkoušek se rozhodla zúčastnit redaktorka Klára Vrbíková z portálu Kámoška.cz. Na nás bylo poskytnout jí vhodnou matraci k testování. Rozhodli jsme se, že ideální bude náš základní model a zároveň bestseller, tedy LOVERATOR flatironLOVE. Jak tento průzkum dopadl se dočtete zde.

Tagy: eroticke pomucky, kamasutra, orgasmus, test,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

30. Leden 2013Moje nejoblíbenější poloha v posteli? Misionář!

Sexperimentátorka Klára Vrbíková naše produkty už jednou testovala a její hodnocení jste si určitě se zájmem přečetli. Její další podrobné zkoumání se tentokrát týkalo podložky LOVERATOR loveratorLOVE a pozic, které prožijete úplně jinak, než dosud bez jejího použití. Víc vám však prozrazovat nebudeme – která sexuální poloha je s loveratorLOVE nejlepší, se totiž dočtete v článku.

Tagy: eroticke pomucky, kamasutra, nejoblibenejsi sexualni pomucky, test,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

17. Leden 2013Chceš znát kouzlo pro získání orgasmu?

Průzkum erotické podložky LOVERATOR flatironLOVE, který měla na starosti sexperimentátorka Klára Vrbíková, nedal spát její kolegyni z portálu Kámoška.cz. Simona Dražovská se tak dobrovolně zúčastnila dalšího testování – jí však padl do oka o něco větší kousek, tedy LOVERATOR magicLOVE. Vám můžeme zatím prozradit pouze to, že ani ten nezaostával za svým menším bráškou…

Tagy: eroticke pomucky, kamasutra, orgasmus, test,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

9. Listopad 2012Sigmund Freud: Orgasmus je pouhá stimulace

Dalšího z našich testíků se opět chopila nadšená Klára Vrbíková. Ta tentokrát ve svém článku pojednává o orgasmu a různých způsobech, jak ho docílit. Orgasmus má mnoho podob závisejících na místě, které stimulujete, a jeho dosažení je mnohdy nadlidský úkol.

Tagy: eroticke pomucky, kamasutra, orgasmus, Sigmund Freud,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

29. Březen 2013Česká firma je absolutní jednička ve výrobě erotické pomůcky. Jaké?

Česká povaha je povahou nejen zvídavou, nýbrž i velice vynalézavou. Pokud se nám něco nedaří či to má až příliš komplikované řešení, začneme hledat všechny možné způsoby, jak to zjednodušit a co nejvíce zpříjemnit. To platí i v případě dosažení vrcholu.
Tagy: eroticke pomucky, vibrator, vibratory, wiki, jednicka, vyrobce

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

16. Únor 2013Orgasmus 4x jinak: Aneta, Tereza, Zuzi, Katka

Po dvou úspěšných testováních jsme se rozhodli do dalšího průzkumu zahrnout větší množství žen. Tentokrát to byla opravdická výzva, jelikož se jednalo o dámy, které měly tu smůlu a v životě nikdy nezažily orgasmus. Ženy, které souhlasily s účastí v našem testíku, obdržely podložku LOVERATOR flatironLOVE. A jaký byl výsledek, se můžete dočíst v následujících rozhovorech.

Tagy: orgasmus , zenske vyvrcholeni, masturbace,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

21. Březen 2013Sexuolog: K čemu je Loverator?

Jestliže jste pořád na pochybách, že vám pořízení erotické pomůcky LOVERATOR zlepší váš sexuální život, vězte, že naši produkty se těší zájmu nejen široké veřejnosti, nýbrž i specialistů. Výhod orgasmických polštářů LOVERATOR si všiml i MUDr. Ondřej Trojan, přední český odborník na terapii sexuálních poruch.

Tagy: eroticke pomucky, vibrator, vybratory, k cemu jsou urceny,

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

4. Únor 2013Tantra Joga a cviky v denním životě – a co sex?

Po úspěšné recenzi LOVERATORu flatironLOVE se redaktorka Natálie z portálu Lascivní.cz rozhodla otestovat jiný kousek z naší dílny – erotickou podložku magicLOVE. I tentokrát je recenze velice pozitivní a vyjmenované klady velice hřejivé. Více vám však prozrazovat nebudeme – jistě byste si to chtěli přečíst sami.

Tagy: tantra, masaze, joga, cviky, joga v dennim zivote, sex

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

19. Listopad 2013Tipy na vánoční dárky pro vás i partnera

Blíží se Vánoce a s nimi tradiční nakupování dárků nejen pro rodinu, ale také pro partnera. Nevíte, čím jej obdarovat? Chtěli byste pro svůj protějšek něco opravdu speciálního, protože ponožky a trenky už vám přijdou jako cliché? Tak neváhejte a mrkněte na několik tipů, které dala dohromady redaktorka portálu DokonaláŽena.cz

Tagy: darky, sex, partner

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

16. Prosinec 2013Super TIPY na Darček pre Mužov aj Ženy

Popularita erotických podložek LOVERATOR už sahá i za hranice jejich domova, tedy České republiky. Tentokrát si jej ozkoušeli aj naši slovenskí bratia z magazínu Topky.sk, kteří na základě toho napsali velice poutavý článek v rubrice Sex a relax. Ten je ideální zejména pro ty, jež si pořád lámou hlavu s vánočním dárkem pro svého miláčka.

Tagy: darky, sex, partner

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

13. Leden 2014Kámasútra pro milence 21. století

Každý z nás může ve vztahu prožít sexuální šeď a nudu. Nedovolte, aby se toto stalo i vám. Inspirujte se v článku, který sepsala naše oblíbená redaktorka z portálu Kámoška.cz, Klára Vrbíková. Ta na vlastní kůži otestovala naše podložky LOVERATOR a v tu ránu bylo po nudě i stereotypu. Objevte nové možnosti, inspirujte se, nalaďte se na erotickou notu.

Tagy: kamasutra , sex, orgasmus , polohy

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

16. Leden 201410 poloh, které musíš zkusit

Sexperimentátorka a nymfa na volné noze Klára Vrbíková z portálu Kámoška.cz o nás opět napsala velice poutavý článek. Přečtete si v něm o deseti polohách, které určitě musíte vyzkoušet – samozřejmě nezapomněla zmínit naše sexuální pomůcky LOVERATOR, s nimiž jsou i běžné polohy zcela nové a orgasmus opravdu explozivní. Jste zvědaví a chcete vědět víc?

Tagy: nymfa, sex, orgasmus , polohy

ZOBRAZIT ČLÁNEK »


Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím