Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

LOVERATORLUXUSNÍ DESIGN EROTICKÉ POMŮCKY POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR

Za designem luxusní erotické pomůcky - polohovací matrace LOVERATOR stojí šéf designér Mike Carl Green, který ve světě platí za kapacitu ve svém v oboru. Design polohovací matrace je navržen tak, aby vylepšil všechny bežné sexuální polohy a ženám usnadnil dosažení orgasmu. Prohlédněnte si jeho koncepty a nákresy matrace.

EROTICKÉ POMŮCKY »
Objevujte

AIRLOVE TOP SECRET

AIRLOVE TOP SECRET

AIRLOVE TOP SECRET

FLATIRONLOVE

FLATIRONLOVE

FLATIRONLOVE

WAVELOVE

WAVELOVE

WAVELOVE

WAVELOVE

WAVELOVE

WAVELOVE

ILOVELOVE

ILOVELOVE

ILOVELOVE

Objevujte

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím