Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT
O POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR


LOVERATOR POTAHY EROTICKÉ POLOHOVACÍ MATRACE – ŠPANĚLSKÝ SAMET


Potah polohovací matrace je ze sametového mikrovlákna, které je krásně měkké a příjemné na dotek. Materiál drží svůj tvar po dlouhá léta a pro erotické hrátky je přímo ideální pro erotické pomůcky. Materiál byl pro domácí erotické hrátky zvolen tak, aby bylo možné potah snadno a rychle očistit při jakémkoliv znečištění. Potah je vyrobený z 96 % polyesteru a 4 % bavlny.

Potah matrace perte vždy samostatně či s věcmi stejných barev. Je možné jej prát v pračce při jemném programu – teplota vody do 30°C. Doporučujeme však ruční praní, které je praktičtější a případné nečistoty, které erotické hrátky mohou způsobit, ihned odstraníte bez zdlouhavého mechanického praní – používejte teploty do 30°C.

Potah erotické matrace usušte běžným způsobem. Ideální je zavěsit jej na sušák, ne příliš blízko rozehřátého radiátoru či topného tělesa, aby nebyl vystaven příliš vysokým teplotám. V případě, že zvolíte sušičku, nastavte nízký program bez vysokých teplot.Potah polohovací matrace se nežehlí.

Rozhodně nedoporučujeme erotické pomůcky / polohovací matrace LOVERATOR používat bez obalu! Matrace je vyrobena z vysoce kvalitního pěnového materiálu AirComfort, který by však mohl jedincům s citlivější kůží způsobit alergickou reakci, pokud by podložka byla používána bez potahu.

LOVERATOR POTAHY EROTICKÉ POLOHOVACÍ MATRACE – HYGIENICKÝ ČERNÝ POTAH


Hygienický potah matrace je materiál připomínající jemnou kůži. Je měkký, hladký a velmi snadno se čistí. Potah je u zákazníků oblíbený zejména pro jednoduchou údržbu bez praní – stačí jej totiž otřít navlhčeným hadříkem.

Potah můžete samozřejmě i vyprat. Doporučujeme však ruční praní, které je praktičtější a případné nečistoty, které erotické hrátky s erotickými pomůckami mohou způsobit, ihned odstraníte bez zdlouhavého mechanického praní – používejte teploty do 30°C. Hygienický potah je ideální pro erotické masáže.

Potah polohovací matrace usušte běžným způsobem. Ideální je zavěsit jej na sušák, ne příliš blízko rozehřátého radiátoru či topného tělesa, aby nebyl vystaven příliš vysokým teplotám. V případě, že zvolíte sušičku, nastavte nízký program bez vysokých teplot. Potah polohovací matrace se nežehlí.

Rozhodně nedoporučujeme erotické pomůcky / polohovací matrace LOVERATOR používat bez obalu! Matrace je vyrobena z vysoce kvalitního pěnového materiálu AirComfort, který by však mohl jedincům s citlivější kůží způsobit alergickou reakci, pokud by podložka byla používána bez potahu.

Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím