Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest


PRESS & MEDIA LOGOTYPY

LOGOTYP LOVERATOR(PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve vektorovém formátu *.pdf. Logo tak můžete libovolně zvětšovat, aniž by docházelo k možné deformaci obrazu nebo písma. Logo je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (negativní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

LOGOTYP LOVERATOR SWAROVSKI (PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve formátu *.pdf. Logo je ve vysokém rozlišení a je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (pozivní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

LOGOTYP LOVERATOR TOP SECRET (PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve vektorovém formátu *.pdf. Logo tak můžete libovolně zvětšovat, aniž by docházelo k možné deformaci obrazu nebo písma. Logo je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (negativní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

Stahujte

AUDIO LOVERATOR MUSIC LOUNGE

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT I (4:00)

Hudba je skvělou inspirací nejen pro uměleckou tvorbu, ale dokáže vzbudit i takové pocity, jako je vášeň a erotický náboj. Stáhněte si naši audio inspiraci, která ve vás vzbudí lechtivé pocity, naladí vás na spoustu nových a dosud neobjevených erotických zážitků, erotické masáže a připraví příjemnou atmosféru pro váš večer plný rozkoše.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT II (3:32)

Rádi si pouštíte hudbu ke svým milostným hrátkám? Své oblíbené hity už posloucháte tak často pořád dokola, až už to není inspirující? Zde si zajisté vyberete! Připravili jsme pro vás hudbu, která je svádivá, smyslná, relaxující a ideální pro navození vzrušivé atmosféry. Pusťte si večer náš LOVERATOR Music Lounge a objevte inspiraci v hudbě.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT III (3:22)

Sex doprovázený hudbou je jako kaviár a šampaňské – prostě to jde k sobě a výsledkem je nevšední, luxusní zážitek. Když si stáhnete naši audio inspiraci, LOVERATOR Music Lounge, budou vaše pocity ještě procítěnější a milostné hrátky si užijete hned mnohonásobně. Pusťte doma tuto svádivou hudbu, zapalte svíčky a dopřejte svému partnerovi erotickou masáž.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT IV (3:57)

Muži mají rádi, když se objekt jejich zájmu vlní do rytmů nějaké relaxující, smyslné hudby. Připravte svému partnerovi překvapení v podobě striptýzu. Poradíme vám jak na to: než přijde domů, stáhněte si naši audio inspiraci, zapalte svíčky a jakmile otevře dveře, spusťte hudbu a začněte vrtět křivkami. Úspěch v podobě vášnivého sexu je zaručen!

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT V (3:08)

Hledáte nějaké hudební zpříjemnění nejen pro každodenní život, ale i pro chvilky s vaším protějškem? Tak už nemusíte nikam chodit – právě jste našli to nejlepší pro oživení vašich erotických hrátek! LOVERATOR Music Lounge je skvělým hudebním doplňkem pro večer plný vášně a nových milostných poznání.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE FULL TRACK (17:51)

Tento track je ideální, pokud chystáte příjemné a erotikou nabité zpestření pro večer strávený s partnerem. Místo toho, abyste se dívali na televizi, vytáhněte váš LOVERATOR, pusťte si plnou verzi naší audio inspirace s názvem LOVERATOR Music Lounge, dopřejte svému partnerovi smyslnou erotickou masáž a sobě noc plnou vášně.

Stahujte

TAPETY NA PLOCHU

KATEŘINA V LEOPARDÍ KŮŽI A MATRACE

Vylepšete si pozadí plochy vašeho osobního počítače jednou z mnoha úžasných tapet, které jsme pro vás ve spolupráci s krásnými modelkami a profesionálními fotografy nafotili. Na této vás poškádlí svůdná Kateřina Kristelová, která nám věnovala svou tvář i tělo pro nafocení těchto žhavých fotek. Wallpaper stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

KATKA A POLOHOVACÍ MATRACE

Svá svůdná těla propůjčily LOVERATORu i mediálně známé tváře jako například Kateřina Kristelová. Ta pro nás nafotila sérii odvážných fotografií spolu s našimi polohovacími matracemi LOVERATOR flatironLOVE a iloveLOVE. Stáhněte si tento úžasný wallpaper a ozdobte si svůj osobní počítač – tapetu stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

SEXY ZUZANA PŘÍMO NA VAŠEM POČÍTAČI

Pokud se chcete naladit na vánoční notu, ale už vás omrzeli všichni ti Santové, sobi a přeplácané vánoční stromečky, zkuste něco zcela nového a silně erotického, jako třeba erotické masáže. Co třeba kdybyste si vyzdobili pozadí plochy svého osobního počítače krásnou Zuzanou Plačkovou, spoře oděnou a samozřejmě s naším dokonalým dárkem – LOVERATORemiloveLOVE.

JULIE A MATRACE

Líbila se vám naše galerie foto inspirace, v níž jste si mohli prohlédnout, jak se sexy Julie Zugarová seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR? Uchvátila vás některá z fotografií natolik, že jste si ji hned chtěli stáhnout a takříkajíc hodit na plochu? Nyní můžete – stačí si vybrat a už jen stáhnout – wallpaper matrace stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

JULIE A EROTICKÉ MASÁŽE

Modelka Julie Zugarová nafotila pro LOVERATOR sérii lechtivých fotografií. Ty jste mohli vidět třeba v naší foto inspiraci, kde je jí a jejímu objevování kouzla matrací LOVERATOR věnována celá galerie. Pokud vám některá z fotek učarovala, není nic snazšího, než si ji stáhnout hned zde. Wallpaper stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

KRÁSA NA VAŠEM MONITORU

Chtěli byste si vyšperkovat pozadí plochy svého osobního počítače? Rádi byste na něm měli něco svůdného a sexy, ale zároveň aby to bylo decentní, na úrovni a s kapkou přepychu? Pak jste tady správně. Co takhle wallpaper s krásnou Julií v červené krajce a na sametově hebkém LOVERATORuflatironLOVE? A samozřejmě jedině v perfektním rozlišení!

EROTICKÉ POMŮCKY, ŠPANĚLSKÝ SAMET

Polohovací orgasmické matrace pro milování, LOVERATOR, se vyznačují tím, že jsou potaženy tím nejjemnějším Španělským sametem nejvyšší kvality. Nechte se jím pohladit – stáhněte si obrázek, z něhož hebkost sametových matrací a erotický náboj doplněný o půvab krásných děvčat přímo čiší.Tapetu nabízímev jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

NAHOTA DOPLNĚNÁ O EROTICKÉ MATRACE

Zkrášlete plochu svého osobního počítače něčím opravdu krásným a lechtivým. Máme pro vás ideální inspiraci – co takhle spojení svůdných, nahých modelek a přepychových polohovacích matrací LOVERATOR flatironLOVE a iloveLOVE? Obrázek stačí jednoduše stáhnout do počítače - wallpaperposkytujeme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

ZUZANA PŘEDSTAVUJE EROTICKÉ MASÁŽE

Pokud z celého ženského těla dáváte přednost jejímu hrudníku, pak máme pro vás úžasný wallpaper, který si můžete okamžitě a zcela zdarma stáhnout a vylepšit si jím pozadí plochy svého osobního počítače. Co říkáte na Zuzanin impozantní hrudník – nelíbilo by se vám dívat se na něj celý den? Tak šup na download!

PŮVABNÉ TRIO

Líbí se vám modelka Zuzana Plačková? Okouzlil vás některý z jejích lechtivých snímků z naší foto inspirace? Pak není nic jednoduššího než si jej stáhnout a vyšperkovat si jím svůj osobní počítač! Wallpapervám nabízíme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů…a samozřejmě zcela zdarma.

MASÁŽE A SEXY ILOVELOVE

Vytuňte svůj osobní počítač krásným wallpaperem na pozadí plochy. Díky němu se na vás při každém spuštění počítače usměje sexy modelka Zuzana Plačková a její malý semišový kamarád, polohovací matrace LOVERATOR iloveLOVE. Udělejte si radost a stáhněte si tuto tapetu, která je dostupná v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

3 KRÁT ILOVELOVE A JULIE

Líbila se vám naše galerie foto inspirace, v níž jste si mohli prohlédnout, jak se sexy Julie Zugarová seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR? Uchvátila vás některá z fotografií natolik, že jste si ji hned chtěli stáhnout a takříkajíc hodit na plochu? Nyní můžete – stačí si vybrat a už jen stáhnout – wallpapernabízíme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

POLOHOVACÍ MATRACE SE ZASNĚNOU ZUZANOU

Erotické fotografie se vyznačují zejména svou decentností a jemností. A přesně taková je i tato tapeta pro pozadí plochy vašeho osobního počítače. Tapetu stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů. A pokud tak učiníte, budete mít při pohledu na svůj monitor hned o něco krásnější den – za to vám ručíme

EROTICKÉ POMŮCKY A ZUZANA U VÁS DOMA

Inspirujte se v naší fotogalerii, v níž se svůdná modelka Zuzana Plačková seznamuje s polohovacími matracemi pro milování a masáže, LOVERATOR, a ozdobte si jí svůj osobní počítač. Stáhněte si některý z dráždivých snímků, jež se nám podařilo během tohoto seznamování získat – wallpapervám nabízíme zdarma v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

EXKLUZIVNÍ WALLPAPER, EROTICKÉ MASÁŽE

Kolekce LOVERATOR Swarovski – to jsou populární polohovací matrace LOVERATOR zdobené přepychovými Swarovski křišťály v motivech od celosvětově známých a uznávaných designerů. Vy si nyní můžete do svého počítače stáhnout tapetu, na níž se snoubí exkluzivita kolekce Swarovski s krásou nahého ženského těla.

POLOHOVACÍ MATRACE, PŘÍSNĚ TAJNÉ

Oblíbili jste si naši tajemně vzrušující řadu polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret? Tak to určitě oceníte i fotografie s touto řadou. Stáhněte si na pozadí plochy náš lechtivý wallpaper, jehož dominantou jsou polohovací matrace Top SecretflatironLOVE. Červená krajka, krásné křivky, jemný samet, pevná pouta – co víc si přát!!

MASÁŽE, KRÁSNÁ A SPOUTANÁ

Který muž by si nepřál mít aspoň jednou v životě naprostou kontrolu nad svou partnerkou – v dobrém slova smyslu, samozřejmě. Všem těmto pánům plníme jejich tajný sen a přinášíme sérii tapet ke stažení, na nichž je krásná modelka a naše populární a tajemná řada polohovacích matrací LOVERATOR. Ano, i takový obrázek může zdobit váš počítač.

POUTA STRANOU, EROTICKÉ MASÁŽE

S kolekcí polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret pouta potřebovat nebudete. To dokazuje i wallpaper, který jsme připravili speciálně pro všechny příznivce spoutaných milostných hrátek. Nalaďte se každý den pouhým spuštěním počítače; udělejte si hezký den pohledem na krásnou a naprosto oddanou ženu. Wallpaper stačí jednoduše stáhnout do počítače.

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Četli jste román Padesát odstínů šedi, jenž se nyní řadí mezi bestsellery? Líbila se vám celá tato myšlenka, nacházíte oblibu v milostných hrátkách v tomto duchu? Pak určitě oceníte i tuto tapetu. Nemusíte se jen inspirovat a hned odcházet – když si wallpaper stáhnete, bude k vám inspirace přicházet s každým spuštěním počítače.

ŠKRABOŠKA A POLOHOVACÍ MATRACE

Oblíbili jste si naši tajemně vzrušující řadu polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret? Tak to určitě oceníte i fotografie s touto řadou. Stáhněte si na pozadí plochy náš lechtivý wallpaper, jehož dominantou je polohovací matrace Top SecretflatironLOVE. Červená krajka, krásné křivky, jemný samet, pevná pouta – co víc si přát!

TAJEMNÉ UMĚNÍ EROTICKÉ MASÁŽE

Dáváte-li přednost uměleckým fotografiím s tajemným a zároveň lechtivým motivem, jeden pro vás máme. Určitě na něm poznáváte naši populární kolekci polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret. A zbytek už si přece můžete domyslet – o to žhavější bude spuštění počítače, pro který se rozhodnete tuto tapetu stáhnout…

TAJEMNĚ KRÁSNÁ

Který muž by si nepřál mít aspoň jednou v životě naprostou kontrolu nad svou partnerkou – v dobrém slova smyslu, samozřejmě. Všem těmto pánům plníme jejich tajný sen a přinášíme sérii tapet ke stažení, na nich je krásná modelka a naše populární a tajemná řada polohovacích matrací LOVERATOR. Ano, i takový obrázek může zdobit váš počítač.

POCIT Z EROTICKÉ MASÁŽE

Naše modelka Michaela se speciálně pro vás nechala nafotit během erotické masáže. Nám se tak podařilo zachytit její pocity a vytvořit tak několik unikátních snímků. Ten nejlepší vám nabízíme ke stažení zcela zdarma a ještě ke všemu v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1200 obrázkových bodů.

Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím