Loverator

nákupní košík
žádná položka
google+ youtube instagram pinterest


PRESS & MEDIA LOGOTYPY

LOGOTYP LOVERATOR(PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve vektorovém formátu *.pdf. Logo tak můžete libovolně zvětšovat, aniž by docházelo k možné deformaci obrazu nebo písma. Logo je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (negativní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

LOGOTYP LOVERATOR SWAROVSKI (PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve formátu *.pdf. Logo je ve vysokém rozlišení a je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (pozivní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

LOGOTYP LOVERATOR TOP SECRET (PDF)

Zde si můžete stáhnout logotyp ve vektorovém formátu *.pdf. Logo tak můžete libovolně zvětšovat, aniž by docházelo k možné deformaci obrazu nebo písma. Logo je vytvořené v barevném režimu CMYK a díky tomu je logo připravené pro tisk. Pokud budete mít zájem o jiné barevné provedení logotypu (negativní varianta loga, černobílé logo, atd.), rádi Vám jej zašleme na vyžádání.

Stahujte

AUDIO LOVERATOR MUSIC LOUNGE

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT I (4:00)

Hudba je skvělou inspirací nejen pro uměleckou tvorbu, ale dokáže vzbudit i takové pocity, jako je vášeň a erotický náboj. Stáhněte si naši audio inspiraci, která ve vás vzbudí lechtivé pocity, naladí vás na spoustu nových a dosud neobjevených erotických zážitků, erotické masáže a připraví příjemnou atmosféru pro váš večer plný rozkoše.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT II (3:32)

Rádi si pouštíte hudbu ke svým milostným hrátkám? Své oblíbené hity už posloucháte tak často pořád dokola, až už to není inspirující? Zde si zajisté vyberete! Připravili jsme pro vás hudbu, která je svádivá, smyslná, relaxující a ideální pro navození vzrušivé atmosféry. Pusťte si večer náš LOVERATOR Music Lounge a objevte inspiraci v hudbě.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT III (3:22)

Sex doprovázený hudbou je jako kaviár a šampaňské – prostě to jde k sobě a výsledkem je nevšední, luxusní zážitek. Když si stáhnete naši audio inspiraci, LOVERATOR Music Lounge, budou vaše pocity ještě procítěnější a milostné hrátky si užijete hned mnohonásobně. Pusťte doma tuto svádivou hudbu, zapalte svíčky a dopřejte svému partnerovi erotickou masáž.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT IV (3:57)

Muži mají rádi, když se objekt jejich zájmu vlní do rytmů nějaké relaxující, smyslné hudby. Připravte svému partnerovi překvapení v podobě striptýzu. Poradíme vám jak na to: než přijde domů, stáhněte si naši audio inspiraci, zapalte svíčky a jakmile otevře dveře, spusťte hudbu a začněte vrtět křivkami. Úspěch v podobě vášnivého sexu je zaručen!

LOVERATOR MUSIC LOUNGE PT V (3:08)

Hledáte nějaké hudební zpříjemnění nejen pro každodenní život, ale i pro chvilky s vaším protějškem? Tak už nemusíte nikam chodit – právě jste našli to nejlepší pro oživení vašich erotických hrátek! LOVERATOR Music Lounge je skvělým hudebním doplňkem pro večer plný vášně a nových milostných poznání.

LOVERATOR MUSIC LOUNGE FULL TRACK (17:51)

Tento track je ideální, pokud chystáte příjemné a erotikou nabité zpestření pro večer strávený s partnerem. Místo toho, abyste se dívali na televizi, vytáhněte váš LOVERATOR, pusťte si plnou verzi naší audio inspirace s názvem LOVERATOR Music Lounge, dopřejte svému partnerovi smyslnou erotickou masáž a sobě noc plnou vášně.

Stahujte

TAPETY NA PLOCHU

KATEŘINA V LEOPARDÍ KŮŽI A MATRACE

Vylepšete si pozadí plochy vašeho osobního počítače jednou z mnoha úžasných tapet, které jsme pro vás ve spolupráci s krásnými modelkami a profesionálními fotografy nafotili. Na této vás poškádlí svůdná Kateřina Kristelová, která nám věnovala svou tvář i tělo pro nafocení těchto žhavých fotek. Wallpaper stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

KATKA A POLOHOVACÍ MATRACE

Svá svůdná těla propůjčily LOVERATORu i mediálně známé tváře jako například Kateřina Kristelová. Ta pro nás nafotila sérii odvážných fotografií spolu s našimi polohovacími matracemi LOVERATOR flatironLOVE a iloveLOVE. Stáhněte si tento úžasný wallpaper a ozdobte si svůj osobní počítač – tapetu stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

SEXY ZUZANA PŘÍMO NA VAŠEM POČÍTAČI

Pokud se chcete naladit na vánoční notu, ale už vás omrzeli všichni ti Santové, sobi a přeplácané vánoční stromečky, zkuste něco zcela nového a silně erotického, jako třeba erotické masáže. Co třeba kdybyste si vyzdobili pozadí plochy svého osobního počítače krásnou Zuzanou Plačkovou, spoře oděnou a samozřejmě s naším dokonalým dárkem – LOVERATORemiloveLOVE.

JULIE A MATRACE

Líbila se vám naše galerie foto inspirace, v níž jste si mohli prohlédnout, jak se sexy Julie Zugarová seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR? Uchvátila vás některá z fotografií natolik, že jste si ji hned chtěli stáhnout a takříkajíc hodit na plochu? Nyní můžete – stačí si vybrat a už jen stáhnout – wallpaper matrace stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

JULIE A EROTICKÉ MASÁŽE

Modelka Julie Zugarová nafotila pro LOVERATOR sérii lechtivých fotografií. Ty jste mohli vidět třeba v naší foto inspiraci, kde je jí a jejímu objevování kouzla matrací LOVERATOR věnována celá galerie. Pokud vám některá z fotek učarovala, není nic snazšího, než si ji stáhnout hned zde. Wallpaper stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

KRÁSA NA VAŠEM MONITORU

Chtěli byste si vyšperkovat pozadí plochy svého osobního počítače? Rádi byste na něm měli něco svůdného a sexy, ale zároveň aby to bylo decentní, na úrovni a s kapkou přepychu? Pak jste tady správně. Co takhle wallpaper s krásnou Julií v červené krajce a na sametově hebkém LOVERATORuflatironLOVE? A samozřejmě jedině v perfektním rozlišení!

EROTICKÉ POMŮCKY, ŠPANĚLSKÝ SAMET

Polohovací orgasmické matrace pro milování, LOVERATOR, se vyznačují tím, že jsou potaženy tím nejjemnějším Španělským sametem nejvyšší kvality. Nechte se jím pohladit – stáhněte si obrázek, z něhož hebkost sametových matrací a erotický náboj doplněný o půvab krásných děvčat přímo čiší.Tapetu nabízímev jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

NAHOTA DOPLNĚNÁ O EROTICKÉ MATRACE

Zkrášlete plochu svého osobního počítače něčím opravdu krásným a lechtivým. Máme pro vás ideální inspiraci – co takhle spojení svůdných, nahých modelek a přepychových polohovacích matrací LOVERATOR flatironLOVE a iloveLOVE? Obrázek stačí jednoduše stáhnout do počítače - wallpaperposkytujeme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

ZUZANA PŘEDSTAVUJE EROTICKÉ MASÁŽE

Pokud z celého ženského těla dáváte přednost jejímu hrudníku, pak máme pro vás úžasný wallpaper, který si můžete okamžitě a zcela zdarma stáhnout a vylepšit si jím pozadí plochy svého osobního počítače. Co říkáte na Zuzanin impozantní hrudník – nelíbilo by se vám dívat se na něj celý den? Tak šup na download!

PŮVABNÉ TRIO

Líbí se vám modelka Zuzana Plačková? Okouzlil vás některý z jejích lechtivých snímků z naší foto inspirace? Pak není nic jednoduššího než si jej stáhnout a vyšperkovat si jím svůj osobní počítač! Wallpapervám nabízíme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů…a samozřejmě zcela zdarma.

MASÁŽE A SEXY ILOVELOVE

Vytuňte svůj osobní počítač krásným wallpaperem na pozadí plochy. Díky němu se na vás při každém spuštění počítače usměje sexy modelka Zuzana Plačková a její malý semišový kamarád, polohovací matrace LOVERATOR iloveLOVE. Udělejte si radost a stáhněte si tuto tapetu, která je dostupná v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

3 KRÁT ILOVELOVE A JULIE

Líbila se vám naše galerie foto inspirace, v níž jste si mohli prohlédnout, jak se sexy Julie Zugarová seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR? Uchvátila vás některá z fotografií natolik, že jste si ji hned chtěli stáhnout a takříkajíc hodit na plochu? Nyní můžete – stačí si vybrat a už jen stáhnout – wallpapernabízíme v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

POLOHOVACÍ MATRACE SE ZASNĚNOU ZUZANOU

Erotické fotografie se vyznačují zejména svou decentností a jemností. A přesně taková je i tato tapeta pro pozadí plochy vašeho osobního počítače. Tapetu stáhnete v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů. A pokud tak učiníte, budete mít při pohledu na svůj monitor hned o něco krásnější den – za to vám ručíme

EROTICKÉ POMŮCKY A ZUZANA U VÁS DOMA

Inspirujte se v naší fotogalerii, v níž se svůdná modelka Zuzana Plačková seznamuje s polohovacími matracemi pro milování a masáže, LOVERATOR, a ozdobte si jí svůj osobní počítač. Stáhněte si některý z dráždivých snímků, jež se nám podařilo během tohoto seznamování získat – wallpapervám nabízíme zdarma v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1 200 obrázkových bodů.

EXKLUZIVNÍ WALLPAPER, EROTICKÉ MASÁŽE

Kolekce LOVERATOR Swarovski – to jsou populární polohovací matrace LOVERATOR zdobené přepychovými Swarovski křišťály v motivech od celosvětově známých a uznávaných designerů. Vy si nyní můžete do svého počítače stáhnout tapetu, na níž se snoubí exkluzivita kolekce Swarovski s krásou nahého ženského těla.

POLOHOVACÍ MATRACE, PŘÍSNĚ TAJNÉ

Oblíbili jste si naši tajemně vzrušující řadu polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret? Tak to určitě oceníte i fotografie s touto řadou. Stáhněte si na pozadí plochy náš lechtivý wallpaper, jehož dominantou jsou polohovací matrace Top SecretflatironLOVE. Červená krajka, krásné křivky, jemný samet, pevná pouta – co víc si přát!!

MASÁŽE, KRÁSNÁ A SPOUTANÁ

Který muž by si nepřál mít aspoň jednou v životě naprostou kontrolu nad svou partnerkou – v dobrém slova smyslu, samozřejmě. Všem těmto pánům plníme jejich tajný sen a přinášíme sérii tapet ke stažení, na nichž je krásná modelka a naše populární a tajemná řada polohovacích matrací LOVERATOR. Ano, i takový obrázek může zdobit váš počítač.

POUTA STRANOU, EROTICKÉ MASÁŽE

S kolekcí polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret pouta potřebovat nebudete. To dokazuje i wallpaper, který jsme připravili speciálně pro všechny příznivce spoutaných milostných hrátek. Nalaďte se každý den pouhým spuštěním počítače; udělejte si hezký den pohledem na krásnou a naprosto oddanou ženu. Wallpaper stačí jednoduše stáhnout do počítače.

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Četli jste román Padesát odstínů šedi, jenž se nyní řadí mezi bestsellery? Líbila se vám celá tato myšlenka, nacházíte oblibu v milostných hrátkách v tomto duchu? Pak určitě oceníte i tuto tapetu. Nemusíte se jen inspirovat a hned odcházet – když si wallpaper stáhnete, bude k vám inspirace přicházet s každým spuštěním počítače.

ŠKRABOŠKA A POLOHOVACÍ MATRACE

Oblíbili jste si naši tajemně vzrušující řadu polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret? Tak to určitě oceníte i fotografie s touto řadou. Stáhněte si na pozadí plochy náš lechtivý wallpaper, jehož dominantou je polohovací matrace Top SecretflatironLOVE. Červená krajka, krásné křivky, jemný samet, pevná pouta – co víc si přát!

TAJEMNÉ UMĚNÍ EROTICKÉ MASÁŽE

Dáváte-li přednost uměleckým fotografiím s tajemným a zároveň lechtivým motivem, jeden pro vás máme. Určitě na něm poznáváte naši populární kolekci polohovacích matrací LOVERATOR Top Secret. A zbytek už si přece můžete domyslet – o to žhavější bude spuštění počítače, pro který se rozhodnete tuto tapetu stáhnout…

TAJEMNĚ KRÁSNÁ

Který muž by si nepřál mít aspoň jednou v životě naprostou kontrolu nad svou partnerkou – v dobrém slova smyslu, samozřejmě. Všem těmto pánům plníme jejich tajný sen a přinášíme sérii tapet ke stažení, na nich je krásná modelka a naše populární a tajemná řada polohovacích matrací LOVERATOR. Ano, i takový obrázek může zdobit váš počítač.

POCIT Z EROTICKÉ MASÁŽE

Naše modelka Michaela se speciálně pro vás nechala nafotit během erotické masáže. Nám se tak podařilo zachytit její pocity a vytvořit tak několik unikátních snímků. Ten nejlepší vám nabízíme ke stažení zcela zdarma a ještě ke všemu v jednom z nejvyšších rozlišení a to WUXGA 1920 x 1200 obrázkových bodů.

Stahujte

VIDEA Z PRODUKCE LOVERATOR

SEXY VIDEO I BEZ PŘIPOJENÍ K INTERNETU

Inspirujte se svůdným videem z produkce LOVERATOR. Ariel a Sylvie vám předvedou, jak si předehru a sexuální hrátky užívají ony. Vy si nyní můžete toto úžasné video nejen shlédnout, ale i stáhnout do svého počítače. Všechna videa, která zde najdete, si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

INSPIRACE KDYKOLIV A KDEKOLIV

Video inspirace z produkce LOVERATOR vás naučí, jak správně používat polohovací matrace a jiné erotické pomůcky z dílny LOVERATOR. Abychom byli konkrétní, naučí vás to naše sexy herečky Sylvia a Ariel a vy si tuto inspiraci můžete stáhnout do svého počítače. Všechna videa si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

PROŽITKY S LOVERATOREM

Shlédněte si inspiraci, která vás dokonale nabudí a připraví lechtivě jiskřivou atmosféru pro vaše vášnivé hrátky. Když si stáhnete toto video, budete mít Ariel a Sylvii vždy po ruce jako skvělou, erotickou inspiraci. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

MĚJTE INSPIRACI VŽDY PO RUCE

Sylvie a Ariel vám v tomto úchvatném videu z produkce LOVERATOR předvedou, jak z polohovací matrace LOVERATOR vytěžíte maximum. Pokud se vám videa s těmito dvěma svůdnými herečkami líbila, určitě vás potěší, že si je nyní můžete stáhnout do svého osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

SEXY SYLVIE OBJEVUJE LOVERATOR

Chcete dokonalou inspiraci pro noc plnou vášně? Podívejte se, jak se krásná Sylvie seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR. Video je nyní dostupné ke stažení, takže se jím můžete kochat a inspirovat i ve chvílích, kdy budete zrovna mimo internetové připojení. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.

JEJÍ OČI VÁM UČARUJÍ

Španělský samet v kombinaci s krásným ženským tělem – co může být více inspirující než pohled na to, jak si krásná Sylvie hraje s polohovací matrací LOVERATOR. Vy si tuto inspiraci nyní můžete stáhnout přímo do svého osobního počítače dokonce ve vysokém rozlišení konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Díky tomu se budete moct inspirovat i v těch chvílích, kdy zrovna nebudete připojeni k internetu.

SYLVIE VÁS NALADÍ

Videa z produkce LOVERATOR jsou zde pro vás jako inspirace či jako velice sexy návod na to, jak dosáhnout orgasmu. Tuto inspiraci si můžete nyní zcela bezplatně a ve vysokém rozlišení stáhnout přímo na váš osobní počítač. Díky tomu budete mít vždy po ruce HD video, z něhož můžete čerpat lechtivé nápady pro své milostné hrátky i v okamžicích, kdy nejste připojeni k internetu. Rozlišení videa je HD Ready1280 x 720 obrázkových bodů.

SEXY, ZRZAVÁ INSPIRACE

Líbí se vám zrzky? Potom není nic lepšího, než se inspirovat v našem videu z produkce LOVERATOR. Zjistili jste po shlédnutí videa, že vám to jednou nestačí? Rádi byste se na Ariel dívali častěji? Pak není nic snazšího, než si tuto krásnou inspiraci stáhnou do svého osobního počítači ve skvělém rozlišení – tedy v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Díky tomu se budete moct inspirovat i v těch chvílích, kdy zrovna nebudete připojeni k internetu.

ARIEL A LOVERATORLOVE

Některé ženy se nemusí ani svlékat, aby byly skvělou erotickou inspirací. Stejné je to i s naší Ariel. Vy se díky lechtivému videu z produkce LOVERATOR můžete dokonale naladit. A pokud si tuto inspiraci chcete přeci jen nechat na později, máme pro vás dobrou zprávu – Ariel a její svůdné křivky si můžete stáhnout ve vysokém rozlišení do svého osobního počítače. Volné chvíle si tam budete moct zpříjemnit takřka kdykoliv

JEMNOST LEOPARDÍ KŮŽE

Španělský samet v kombinaci s krásným ženským tělem – co může být více inspirující než pohled na to, jak si krásná Sylvie hraje s polohovací matrací LOVERATOR. Vy si nyní toto video můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů, díky čemuž se můžete inspirovat i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

ARIEL A SYLVIE VE STUPNÍCH ŠEDI

Dáváte přednost uměleckým dílům ve stupních šedi? Dokáže vám učarovat černobílá fotografie? A co teprve, když je tak provedené lechtivé video? Stáhněte si svůdný snímek se sexy Ariel a Sylvií, který je provedený právě ve stupních šedi. Video můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů – inspirujte se i ve chvílích, kdy jste offline

LESBICKÝ SEX NA VAŠEM HARDDISKU

Chcete si se svou partnerkou užít něco nového nebo jste se jen rozhodly, že si zaexperimentujete se svou spolubydlící? Inspirujte se naším LOVERATOR videem. Pokud vás uchvátilo to, co jste ve videu viděli, zde si jej můžete stáhnout do svého osobního počítače a ještě ke všemu zcela zdarma. Video je dostupné ve vysokém rozlišení HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů a stane se vaší inspirací i ve chvílích, kdy nebudete připojeni k internetu.

HRÁTKY S VIBRÁTOREM

Vibrátory a jiné falické erotické pomůcky nejsou určeny pouze single ženám. Erotické hrátky s vibrátorem mohou praktikovat i heterosexuální či gay páry. V tomto videu se můžete nejen přiučit, ale zároveň si jej stáhnout jako inspiraci na později. Video je dostupné ve vysokém rozlišení HD Ready1280 x 720 obrázkových bodů a stane se vaší inspirací i ve chvílích, kdy nebudete připojeni k internetu.

PLAYBOY PARTY

Chcete vidět spoustu nádherných a spoře oděných děvčat pohromadě? Zajímá vás křest lechtivých fotek Veroniky Fasterové a LOVERATORu, které vyšly v magazínu Playboy? V práci nemáte čas a doma vám jako na potvoru nejede internet? Pak není nic snazšího, než si video stáhnout ve vysokém rozlišení – HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů – a podívat se na něj v klidu doma, i když nejste zrovna připojeni k internetu.

STÁHNĚTE SI SKVĚLOU INSPIRACI

Inspirujte se svůdným videem z produkce LOVERATOR. Ariel a Sylvie vám předvedou, jak si předehru a sexuální hrátky užívají ony. Pokud jste video už shlédli v naší sekci video inspirace a nabudilo vás, to nejlepší, co můžete udělat, je si jej stáhnout - video je dostupné ve vysokém rozlišení HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů a stane se vaší inspirací i ve chvílích, kdy nebudete připojeni k internetu.

BUĎTE SE SYLVIÍ CHVILKU SAMI

Videa z produkce LOVERATOR jsou zde pro vás jako inspirace či jako velice sexy návod na to, jak dosáhnout orgasmu. K tomu vám dopomůže jistě i pohled na naši krásnou Sylvii, která vám splní každé vaše tajné přání. Stáhněte si video s ní a mějte ji pečlivě uchovanou ve svém osobním počítači pro všechny chvíle, které nebudete chtít trávit sami. Video je dostupné ve vysokém rozlišení HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.

SKVĚLÝ POCIT Z LOVERATORU

Chcete dokonalou inspiraci pro noc plnou vášně? Podívejte se, jak se krásná Ariel seznamuje s polohovacími matracemi LOVERATOR. Viděli jste? Jednou vám to nestačilo? Tak prosím – video si můžete stáhnout do svého počítače zcela zdarma a dokonce v perfektním rozlišení, konkrétně HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Buďte připraveni na skvělou erotickou inspiraci, kdykoliv to bude zapotřebí.

ŽENY ZRAJÍ S ČASEM

Dáváte přednost vyzrálým ženám, které mají zkušenosti? Vzrušují vás dámy ve středním věku či dokonce starší? Pak se neváhejte podívat na toto video – určitě se vám bude líbit! Trefili jsme se? Tak to nás těší a nyní potěšíme my vás – video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

OBJEVUJTE KRÁSY SVĚTA

Jednou z nejkrásnějších věcí na světě je ženské tělo – ať už nahé či oblečené. Jedno takové jsme pro vás natočili a jako skvělou inspiraci vám jej poskytujeme ke stažení. Vy se tak na tento unikátně provedený snímek budete moci podívat, i když právě nebudete mít přístup k internetu. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.

FLESHLIGHT PO DOMÁCKU

Toužíte po vlastním fleshlightu, ale nemáte dostatečné finance na jeho zakoupení? Zde zjistíte, jak si jej doma sami vytvoříte. Pokud právě nemáte čas se na video dívat, protože jste třeba právě v práci, jednoduše si jej stáhněte do svého osobního počítače – video vám poskytujeme v perfektním rozlišení a to HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Vy budete moci návod na výrobu svého vlastního fleshlightu pustit, i když zrovna nebudete na internetu.

INSPIRACE PRO PÁNY S FLESHLIGHTEM

Pánové, máte doma svůj fleshlight, ale dochází vám inspirace? Zde ji určitě najdete – vždyť takové křivky si pozornost přece zaslouží! Video je sice kraťoučké, ale za to žhavé ažaž. Vy sis jej nyní můžete stáhnout zcela zdarma a dokonce ve vysokém rozlišení – HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Inspirace tak budete mít ve svém počítači a po ruce, ať už budete kdekoliv a klidně i bez připojení k internetu.

ZASMĚJTE SE S LOVERATOREM

Hledáte nejen inspiraci, ale i video, které vás zaručeně pobaví? Tak už hledat nemusíte! Našli jsme ideální snímek pro všechny, kteří se chtějí nejen podívat na svůdnou a spoře oděnou ženu, ale také se dobře a od srdce zasmát. Tuto velice originální reklamu na fleshlight si nyný můžete stáhnout do svého osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně 1280 x 720 obrázkových bodů a díky tomu si zpříjemnit den, kdykoliv to jen bude vyžadováno.

DOMÁCÍ FLESHLIGHT

Toužíte po vlastním fleshlightu, ale nemáte dostatečné finance na jeho zakoupení? Zde zjistíte, jak si jej doma sami vytvoříte. Pokud právě nemáte čas se na video dívat, protože jste třeba právě v práci, jednoduše si jej stáhněte do svého osobního počítače – video vám poskytujeme v perfektním rozlišení a to HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Vy budete moci návod na výrobu svého vlastního fleshlightu pustit, i když zrovna nebudete na internetu.

ASIJSKÁ NURU INSPIRACE

Východní kultury nám daly nejen knihu lásky, neboli Kámasútru, ale i masáže – zejména pak máme na mysli otické masáže, jichž je mnoho druhů. Zajímají vás lechtivé asijské masáže? Stáhněte si video inspiraci, v níž naleznete návod, jak svému partnerovi připravit skvělou a orgasmickou nuru masáž. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.Inspirujte se i ve chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

DÁREK K 25. NAROZENINÁM

Inspirujte se a vzdělávejte se těmito úchvatnými videi z produkce Loveratoru. Všechny videa, která na webu najdete si můžete stáhnout do Vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1 280 x 720 obrázkových bodů a inspirovat se i v těch chvílích, kdy zrovna nejste v dosahu internetu.

JAK NA EROTICKOU MASÁŽ

Spojte masáže se smyslnými a dokonce orgasmickými prožitky. Stáhněte si náš videokurz zdarma a překvapte svou partnerku erotickou masáží, která nejen uleví jejímu unavenému svalstvu i nervům, ale zároveň ji dokonale rozdráždí. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.

JAK NA MULTIORGASMICKOU MASÁŽ

Pokud svedete hravě uspokojit svou partnerku, patříte mezi opravdu šťastné jedince. Dokážete jí ale přivodit hned několik orgasmů za sebou? Poznejte multiorgasmickou masáž – dopřejte své partnerce příjemné uvolnění završené několikanásobným orgasmem. Video si můžete stáhnout do vašeho osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Inspirujte se, vzdělávejte a objevujte nové možnosti.

JAK SPRÁVNĚ NAMASÍROVAT PARTNERA

Objevte nové možnosti uspokojení vašeho protějšku. Inspirujte se v našem videokurzu a naučte SE nové, smyslné masáže, které vašemu partnerovi přivodí výbušné orgasmy a zcela nové a mnohem intenzivnější prožitky. Neomezujte se rychlostí vašeho internetového připojení - video si můžete stáhnout do svého osobního počítače ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů. Inspirujte se, vzdělávejte a objevujte nové možnosti.

DEBILNÍ KECY, CO HOLKY NEŘÍKAJÍ

Baví vás komická a často velice trefná tvorba slavného dua ViralBrothers? Pokud ano, jsme tím velice potěšeni, zejména proto, že ViralBrothers nám věnovali svůj čas a natočili pro nás video ze série Debilní kecy, které si zde můžete stáhnout přímo do svého počítače. To vás může nejen inspirovat, ale určitě i dobře pobavit. Video je dostupné ve vysokém rozlišení, konkrétně v HD Ready 1280 x 720 obrázkových bodů.

Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím