Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAPROTISTRESOVÁ MASTURBACE ENJOY

Udělejte si radost. Odpočiňte si. Zabraňte stresu. To vše dokážete pomocí naší průlomové masturbační techniky Enjoy, která je určená všem, jež často přepadává stres. Relaxace a uvolnění stresu je v dnešní uspěchané době důležitou součástí života, bez níž se fungovat nedá. Tak proč se neuvolnit a zároveň nedosáhnout hned několika orgasmů za sebou? Vždyť to je přece to nejlepší uvolnění! Navíc k tomu nepotřebujete žádné erotické pomůcky.


PROTISTRESOVÁ POMŮCKA ZVANÁ ENJOY

Ať už feministky nebo bigotní věřící říkají cokoliv, masturbace je důležitá. Dokonce je vědecky dokázáno, že zvyšuje soustředivost a napomáhá správné aktivitě mozku. Nemluvě o tom, že je neuvěřitelně příjemná. Jste ve stresu? Tak hurá na autoerotiku!

MASTURBACE PRO MUŽE I ŽENY

Relaxační masturbační metoda Enjoy je určená pro všechny bez ohledu na věk či pohlaví. Dopřát si ji může jak zaneprázdněný manažer nadnárodní společnosti, tak uklízečka ze supermarketu. Prostě kdokoliv, kdo potřebuje trochu povolit ventilek po náročném dni.

JAK NA TO?

Relaxační masturbace Enjoy není vůbec složitá. Vlastně jediné povinné kritérium je použití polohovací matrace LOVERATOR. Stačí si na matraci lehnout, spustit ruce do klína a nechat je dělat vše, co vaši mysl napadne. S polohovací matrací LOVERATOR bude masturbování hned o level výš.


Vzdělávejte se

ODHALTE, JAK NA ORÁLNÍ SEX

POVOLTE STISK

Uvolněte partnerův penis a laskejte ho pouze jazykem.

DALŠÍ MOŽNOSTI »

CHOPTE SE UZDIČKY

Přejíždějte rty a jazykem po žaludu svého partnera a zvýšenou pozornost věnujte jeho uzdičce.

JEMNĚ HO OLIZUJTE

Něžně uchopte partnerův penis a pouze jazykem přejíždějte po jeho stranách.

Objevujte

OBJEVUJTE NOVÉ POLOHY

1/ POLOHA MISIONÁŘ

2/ POLOHA NA BŘÍŠKU

3/ POLOHA NA KONÍČKA

LEVITUJÍCÍ MISIONÁŘ

Podložte svou partnerku polštářem LOVERATOR flatironLOVE tak, aby vyvýšený konec podložky byl pod jejím zadečkem. Následně do ní pronikněte jako při misionářské poloze. S takovýmto podložením dovedete svou partnerku k orgasmu hned několikanásobně.

VÁŠNIVÝ PEJSEK

Požádejte svou partnerku, aby si klekla na všechny čtyři a podložte jí bříško erotickou podložkou LOVERATOR flatironLOVE. Následně do ní pronikněte jako při poloze zezadu. Při této poloze máte ruce volné, takže své partnerce můžete masírovat hýždě a jinak ji stimulovat.

COWGIRL

Podložte svému partnerovi zadek podložkou LOVERATOR flatironLOVE tak, aby její vyvýšený konec byl pod jeho pozadím. Následně si jej osedlejte jako při poloze na koníčka. Při této poloze máte ruce volné, takže se během pohupování můžete věnovat partnerovým varlatům a jemně je stimulovat.

DALŠÍ POLOHY »
Vzdělávejte se

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ EROTICKÉ POMŮCKY

Polohovací matrace nejsou ideální erotické pomůcky jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím