Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICA PETTER HEGRE ART - EROTICKÉ MASÁŽE

Vzdělávací program University of Erotica LOVERATOR hrdě doporučuje velice významného a celosvětově uznávaného umělce, Pettera Hegreho. Petter Hegre je znám zejména pro své fotografie s erotickou tématikou, ženské akty a úžasné erotické masáže. Doporučujeme shlédnout jeho erotické masáže a inspirovat se pro svůj milenecký život. Jeho tvorba je něžná, decentní a zároveň velice vzrušující.

Petter Hegre působil v mnoha evropských metropolích. Nějakou dobu pobýval v Paříži, také v portugalském Algarve a od roku 2013 je usídlen v Barceloně. Erotické masáže natáčí po celém světě a snad každé významné město má zastoupení v jeho tvorbě. Poznáte místa, kde točí erotické masáže?

Vzdělávejte se

VIDEOKURZ ZDARMA EROTICKÉ MASÁŽE PRO ŽENY I MUŽE


EROTICKÉ MASÁŽE S PODLOŽENÝM ZADEČKEM

Nové erotické masáže se naučíte v našem video kurzu natočeném Petrem Hegre. Tyto erotické masáže přináší výbušný orgasmus a nečekané erotické prožitky. Vyzkoušejte s Loverator matrace ve spojení s předehrou ve formě erotické masáže.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »


EROTICKÉ MASÁŽE PRO ŽENY

Multiorgasmické erotické masáže jsou uvolňující nejen pro muže ale i pro všechny ženy. Zhlédněte jak se připravit na smyslné erotické masáže a jak si je naplno užit ať již použijete Loverator Matrace či nikoli.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »


EROTICKÉ MASÁŽE A POMALÉ SMYSLNÉ DOTEKY

Pomalé a smyslné doteky jsou základem správné erotické masáže, která vedek dokonalému uvolnění. Ve videu uvidíte jak polohovat masírovaného, jak použít matrace, jak postupně uvolnit celé tělo a jak pomocí erotické masáže pozvednout Váš sex na umění, které vás bude těšit.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »


NEJŽÁDANĚJŠÍ VIDEOKURZ / EROTICKÉ MASÁŽE

Tenhle film je nejžádanějším kurzem pro ženy jak správně dělat erotické masáže muži. Zároveň se muži inspirují jaké vlastně erotické masáže mají po partnerce vyžadovat. Tenhle videokurz stojí opravdu za zhlédnutí. Každý muž, co od Vás zažije tyto erotické masáže Vás bude zbožňovat. Nezapomeňte použít matrace Loverator – ve videu uvidíte, jak úžasné je se dostat na místa, které při ležení na podložce jen těžko můžete stimulovat.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »


VIDEOKURZ ZDARMA / MULTIORGASMICKÉ MASÁŽE

Zhlédněte úchvatný návod na erotické multiorgasmické masáže pro ženy. Povšimněte si pocitů ženy při pozvednutí zadečku. Matrace Loverator je sice jen polohovací pomůckou ale bez ní jsou erotické masáže jen polovičním zážitkem. Dopřejte své partnerce během erotické masáže s použitím polohovací matrace více než jeden orgasmus – buďte jejím masérem a milencem zároveň.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »


VIDEOKURZ ZDARMA / JAK NA EROTICKĚ MASÁŽE

Spojte erotické masáže se smyslnými a dokonale orgasmickými prožitky s použitím polohovací matrace Loverator. Erotické masáže jsou více než vítanou předehrou pro každý pár. Pro erotické masáže je moc dobré použít polohovací matrace Loverator - nádherně pozvednou zadeček a vy můžete masírovat i tam kde se ruce bez matrace Loverator nedostanou. Vyzkoušejte i roli masírovaného – budete překvapení co takové erotické masáže s Vámi udělají. Vhodné pro muže i ženy.

Pro erotické masáže na větší obrazovku klikněte zde.

EROTICKÉ MASÁŽE »
Inspirujte se

PETTER HERGE – ART EROTICKÉ MASÁŽE

Petter Hegre se narodil v září roku 1969 v norském Stavangeru. Vystudoval prestižní americkou uměleckou fotografickou školu Brooks Institute of Photography v Santa Barbaře, Kalifornii. Ihned po škole, počátkem 90. let,se stal asistentem jednoho z nejpovolanějších v oboru, legendárního amerického fotografa Richarda Avedona.

HEGRE ARCHIVES – ART EROTICKÉ MASÁŽE

V roce 2001 získal Petter Hegre ocenění nejlepší fotograf roku v soutěži EroticPrizes. Největší přehlídku umělecké fotografie a videa erotické masáže naleznete na jeho webových stránkách, které byly spuštěny roku 2002 pod jménem Hegre-Archives s podtitulem erotické masáže. V prosinci roku 2005 se fotograf rozhodl svou společnost přejmenovat na Hegre-Art. Od této doby se stává jedničkou v Artové erotice a jeho erotické masáže jsou inspirací a zároveň vzrušující předehrou pro stovky tisíc diváků.

THE NEW NUDE MAGAZINE

V srpnu roku 2004 spustil Petter Hegre svůj projekt The New Nude Magazine – časopis věnovaný uměleckým aktům. Mimo to vydal Petter Hegre osm knih se svými fotografiemi. Jedna z nich byla věnována jeho exmanželce, islandské modelce Svanborg Þórisdóttir, druhá jeho současné choti, ukrajinské modelce Lubě Šumejko. Jeho manželka je také jednou z hereček jeho konceptů erotické ART masáže.

Inspirujte se

SPOUSTA SMYSLNOSTI – TO JE GALERIE HEGRE ART


Na oficiálních webových stránkách Pettera Hegreho naleznete v galerii velice půvabně zpracované erotické fotografie nejen erotické masáže. Máte-li slabost pro umělecky focené ženské akty, není lepší místo, kam se podívat pro inspiraci. Mimo to vás krásné nahé modelky skvěle naladí.

GALERIE HEGRE ART »

HEGRE ART MASSAGE – MASÁŽE OD PETTERA HEGREHO


Petter Hegre má výjimečnou nejen svou fotografickou tvorbu, ale i film. O tom svědčí série videí věnovaná erotickým masážím. Ve své video tvorbě o masážích použil i mnoho polohovacích matrací – můžete se zde inspirovat a zjistit, jak polohovací matrace fungují a čím jsou tak úžasné pro smyslné masáže a sex.

MASÁŽE HEGRE ART»

HEGRE ART TRAVELS – CESTUJTE S PETTEREM HEGREM


Není divu, že tak slavný fotograf, jako je Petter Hegre, hledá modelky pro svou tvorbu všude po světě. V jeho galerii Travels naleznete krásky z celého světa – Japonska, Mexika, ale i České republiky. Nalaďte se na sexy notu erotické masáže s Petterem Hegrem.

HEGRE ART TRAVEL »
Inspirujte se

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / ÚŽASNÝ DOTEK

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / OTEVŘENÝ KVĚT

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / POZVEDNUTÝ ZADEČEK


HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / DVA ORGASMY

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / EUFORIE

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / INFINITY


HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / DOUBLE ORGASMUS

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / NESKUTEČNÁ ROZKOŠ

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / PŘÍJEMNÉ UVOLNĚNÍ


HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / ŽHAVÁ MASÁŽ

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / MÁM TĚ V HRSTI

HEGRE ART
EROTICKÉ MASÁŽE / USPOKOJENÁ


Vzdělávejte se

LOVERATORNÁVOD K POUŽITÍ POLOHOVACÍ MATRACE

Polohovací matrace a klíny nejsou ideální erotická pomůcka jen pro masáže nebo předehru. Objevte s námi zcela nové polohy a zcela nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Vyberte si tu správnou erotickou podložku a otestujte s ní vše, co vám umožní – záhy pochopíte, že LOVERATOR umí opravdová kouzla! Loverator využijete i při stimulačních masážích, kdy po podložení partnera získáte prostor pro dráždění a masírování míst, která jsou na běžné podložce či polštáři těžko dosažitelná.

STÁHNOUT »
Objevujte

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím