Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJSOU MATRACE LOVERATOR VHODNÉ NA MASÁŽE I S POUŽITÍM MASÁŽNÍCH OLEJŮ A LUBRIKANTŮ?

Polohovací matrace LOVERATOR nejsou jen tak obyčejné matrace do postele, určené ke spaní. Ba naopak – jsou dělané na mnohem živější aktivity – třeba erotické masáže. Inspirovat se můžete v naší Kámasútře 21. století či ve videoinspiraci, kde máme videokurzy věnované čistě smyslným masážím. Pokud máte strach ze znečištění polohovací matrace použitím lubrikantů či masážních olejů, obavy si opravdu dělat nemusíte.

Poradíme

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA MATRACE

Údržba polohovacích matrací LOVERATOR je více než jednoduchá – potah stačí sundat a hodit do pračky. Vysušíte jej také klasickým pověšením na sušák. Více o údržbě se dozvíte v sekci Péče a údržba nebo vám rádi poradíme osobně.

S RUČNÍKEM JE TO JEŠTĚ JEDNODUŠŠÍ

Doporučujeme přes polohovací matrace LOVERATOR přehodit ručník a tím máte všechny problémy se znečištěním vyřešeny. Pro inspiraci se podívejte na video Multiorgasmus LOVERATOR, kde je masáž takto znázorněná

ČERNÝ HYGIENICKÝ POTAH MATRACE

Polohovací matrace LOVERATOR se vyrábí i v hygienickém potahu. Jedná se o materiál připomínající jemnou kůži, Je měkký, hladký a velmi snadno se čistí. Potah je u zákazníků oblíbený zejména pro jednoduchou údržbu – stačí jej totiž otřít navlhčeným hadříkem.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím