Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJSOU POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR JEDNODUCHÉ NA SKLADOVÁNÍ?

Rozkládací a polohovací matrace LOVERATOR jsou samozřejmě velice praktické. Nejen při sexu samotném, ale i při následném skladování – matrace se dá pohodlně umístit do skříně či pod postel, pokud byste ji chtěli mít schovanou. Jelikož se však jedná i o designový doplněk, mohou polohovací matrace zůstat položené klidně i na vašem gauči – budou pak plnit funkci příjemné interiérové dekorace.

Poradíme

DESIGNOVÁ MATRACE

Když se řekne matrace, většina z nás si představí klasické rozměry matrace, třeba 90 x 200 cm. Naše polohovací matrace jsou však zcela jiné – rozměrově, po stránce materiálu, a co se týče účelu…matrace LOVERATOR rozhodně nejsou určené ke spaní. Praktická stránka matrace LOVERATOR je však výrazně znát nejen v použitém materiálu, ale i skladování a údržbě.

VYUŽIJTE MATRACE I NA JINÉ ÚČELY

Matrace LOVERATOR se samozřejmě nemusí nutně využívat pouze na sex a milostné hrátky. Jemný materiál, z něhož je vyrobený potah matrace, Španělský samet, přímo vybízí k relaxaci na matraci – využít ji můžete kupříkladu k odpočinku po sportovním výkonu, při čtení, po práci nebo si na ni prostě vyložte nohy po namáhavém sezónním úklidu. Možnostem využití se meze nekladou.

BĚŽNÁ SOUČÁST DOMÁCNOSTI

Polohovací matrace LOVERATOR nejsou jen tak obyčejnými matracemi do postele. A dokonce je nemusíte po použití během svých milostných hrátek nikam schovávat. Polohovací matrace LOVERATOR jsou totiž designově velice vzhledné a lahodící oku. Stanou se tak nejen vaší dokonalou erotickou pomůckou, ale i skvělým oživením vašeho obýváku, ložnice nebo pracovny.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím