Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAKÉ POZICE JSOU NEJLEPŠÍ S MATRACEMI LOVERATOR?

Na tuto otázku nedokážeme odpovědět jednou větou. Těch poloh je totiž opravdu spousta. Nejenže jsou s polohovacími matracemi LOVERATOR zábavnější a intenzivnější klasické polohy, jako misionář, zezadu či na koníčka, ale díky naší Kámasútře 21. století s nimi objevíte mnohé nové – i ty na pohled krkolomné, ale s polohovacími matracemi přímo skvělé. Zkuste třeba naši průlomovou polohu G-Storm…

Poradíme

G-STORM – PROŽIJTE NADSTANDARTNÍ MILOSTNÉ HRÁTKY

S takovou pomůckou, jako je matrace LOVERATOR, je objevování nových pozic nesmírná zábava. Jednou takovou inovací je i poloha G-Storm – objevte s polohovacímimatracemi LOVERATOR novou dimenzi milostných hrátek a erotických masáží.

MATRACE LOVERATOR PRO SEX Z JINÉ DIMENZE

Pro dosud nepoznané milostné hrátky s pomocí polohovacích orgasmických matrací LOVERATOR navštivte náš vzdělávací program University of Erotica – objevíte zde skvělou inspiraci a třeba i něco nového…

OBJEVUJTE POLOHY 21. STOLETÍ

Polohovací matrace LOVERATOR jsou dokonalou erotickou pomůckou pro sex i předehru. Dříve se matrace LOVERATOR vyráběly ze studené pěny. V technologii jsme však značně pokročili a nyní matrace vyrábíme z pěny AirComfort pro její výjimečné vlastnosti.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím