Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAMOHOU POLOHOVACÍ MATRACE ZLEPŠIT SEXUÁLNÍ ŽIVOT MUŽŮM S MENŠÍM PENISEM?

Ano, mohou. Úhel matrací LOVERATOR je navržen tak, aby sklon při penetraci umožňoval hlubší průnik a díky tomu i dráždění těch bodů v ženském těle, které jsou nejcitlivější. Sex si tak mnohonásobně více užijí oba partneři. Pocit z průniku menšího penisu je daleko lepší, intenzivnější – a to jak u muže, tak u ženy. Díky možnosti napolohování ženy a díky jejímu pozvednutému zadečku je umožněn lepší přístup k intimním partiím.

Poradíme

POLOHOVACÍ MATRACE - NOVÝ ÚHEL EROTIKY

Nebojte se do vašich erotických hrátek vnést ještě více vzrušení. Vibrátory nejsou určené pouze pro osamělé ženy, ale také se dají využít jako skvělá pomůcka pro partnery. Nezáleží na tom, zda jej použijete při předehře nebo jej vytáhnete v průběhu samotného sexu.

LEPŠÍ NEŽ POLŠTÁŘ

Máte rádi anální sex, ale stejně tak si užíváte i ten klasický? Pak je vhodnou pomůckou anální kolík, který seženete v každém sex shopu. Použijete-li jej při styku, otevřete tím svému protějšku bránu k zcela novým poznáním a prožitkům.

ZKUSTE NĚCO NOVÉHO – PORADÍME PŘI VÝBĚRU

Upřednostňujete něco tajemně vzrušujícího až zapovězeného? Pak je tady naše kolekce erotických podložek LOVERATOR Top Secret, jejichž předností jsou jemná, ale zároveň pevná semišová pouta, s nimiž svůj protějšek spoutáte a získáte kontrolu nad vašimi erotickými hrátkami.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím