Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAK SE MÁM STARAT O VIBRÁTORY LOVERATOR LOVEME?

Erotická pomůcka LOVERATOR loveME je vyrobena z jemného a na dotek velice příjemného silikonu. Proto je i jeho údržba velice jednoduchá. Stačí, abyste z vibrátoru, resp. jeho silikonového obalu, vytáhli vibrující kapsli – silikonový obal můžete následně omýt pod tekoucí vodou.

Poradíme

VÝHODA JEDNODUCHÉ ÚDRŽBY

Užijte si sex na maximum. Nedělejte si vrásky se složitou údržbou svých erotických pomůcek. LOVERATOR myslí na vše a proto je údržba jak naší polohovací matrace, tak našich drobných, ale přesto výkonných sexuálních hraček tak snadná.

VŽDY PŘIPRAVEN K AKCI

Malý, ale velice zdatný kamarád. To je vibrátor LOVERATOR loveME. Vzít ho můžete v podstatě kamkoliv. I pokud jste single lev salónů, který rád prohání sukně, vibrátor LOVERATOR loveME dáte prostě do kapsy a vytáhnete, když bude potřeba sexuálního dobrodružství.

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ

Představte si situaci, že jedete se svou milovanou na romantický výlet (co třeba kouzelná Praha?). S sebou si berete jen malé příruční zavazadlo; přesto však chcete své polovičce nachystat malé milostné překvapení. Vibrátor loveME je tak skladný, že ho jednoduše dáte do kapsy.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím