Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJE MOŽNÉ MATRACELOVERATOR VYMĚNIT ZA JINÉ?

Dostali jste polohovací matrací matraci LOVERATOR jako dárek a rádi byste ji vyměnili? Samozřejmě mátenárok na vrácení či výměnu polohovací matrace za jinou z našeho sortimentu a to po dobu 14 dní od koupi produktu. Doplácet budete pouze v případě, že nová, vámi vybraná matrace bude dražší než ta, kterou chcete vyměnit.

Poradíme

MATRACE NESEDÍ? TAK JI VYMĚŇTE

Matrace nemusí nutně mít standartní rozměry typu 140 x 200 cm. Nemusí nutně být určená jen na spaní. Matrace LOVERATOR vám nabízíme v mnoha různých rozměrech a tvarech pro zdokonalení vašich milostných hrátek. Matrace vám nesedí? Nevadí – prostě ji vyměňte!

KDYŽ VÁM JEDNA MATRACE NESTAČÍ, VYMĚŇTE JI ZA COMBO SET

Objednali jste si třeba matraci LOVERATOR flatironLOVE, ale záhy jste zjistili, že jste měli rovnou výhodně investovat do Combo setu? Ano, důležité je důkladně si to promyslet, ale pokud už se tak stalo, prostě nám onu jednu matraci pošlete zpět a my vám zašleme rozkládací matrace LOVERATOR Combo.

14 DNÍ NA OTESTOVÁNÍ MATRACE

V rámci programu Garance spokojenosti, který máme připravený pro všechny zákazníky, máte až dva týdny na otestování matrace. Pokud vám matrace nesedí a rádi byste ji vyměnili za jinou, je to možné. Při výběru nové matrace vám rádi poradíme.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím