Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAKÝ JE NÁZOR SEXUOLOGŮ A ODBORNÍKŮ NA POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR A JEJICH POUŽITÍ BĚHEM SEXUÁLNÍCH HRÁTEK?

Polohovací matrace LOVERATOR jsou i podle sexuologů a odborníků tím nejlepším oživením, které můžete svému sexuálnímu životu dopřát. Oproti běžnému polštáři mají mnoho výhod – ergonomický tvar, důkladně propočítaný úhel sklonu, přepychový design. Polohovací matrace jsou dokonale uzpůsobeny potřebám obou partnerů zejména z hlediska uvolnění veškerého svalstva a kloubů během sexu a erotických hrátek.

Poradíme

PRŮLOMOVÝ PRODUKT – A DOKONCE NA MÍRU!

Tak to je LOVERATOR! Polohovací matrace se velice brzy staly nejpopulárnějšími erotickými pomůckami pro milence 21. století. Dobrá zpráva pro fajnšmekry a náročné: představujete si LOVERATOR jinak? Pošlete svou představu a my vám matrace vyrobíme na míru.

MATRACE PRO ZABRÁNĚNÍ STEREOTYPU

Sexuoložka Ivana: Polohovací matrace LOVERATOR jsou skvělými pomůckami pro všechny páry, které jsou spolu déle a zažívají jistý sexuální stereotyp. Matrace jim umožní prožít jejich oblíbené polohy ve zcela novém úhlu – zábavněji, vášnivěji, výbušněji.

DOKONALÉ ŘEŠENÍ PRO PROBLEMATICKÝ SEX

Sexuolog Ondřej: Měl jsem několik pacientek s různými problémy, kvůli nimž zažívaly během sexu bolesti – ať už zad, svalstva nebo intimních partií. Doporučil jsem jim matrace LOVERATOR – od té doby mě nenavštívila ani jedna.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím