Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAK SE MÁM STARAT O SVÉ MATRACE LOVERATOR?

Potah polohovací erotické matrace LOVERATOR ze Španělského sametu jde z matrace samotné velice jednoduše sejmout. K očištění potahu na matraci doporučujeme ruční praní, aby čištění bylo co nejšetrnější a nedošlo k poškození potahu. Po vyčištění vysušte potah klasickým způsobem, ideálně jej nechte viset na sušáku.

Poradíme

HYGIENICKÝ POTAH MATRACE

Co se týče hygienického černého potahu, péče o něj je ještě snazší – jelikož se jedná o materiál připomínající jemnou kůži, stačí jej po erotických hrátkách či masážích otřít navlhčeným hadříkem. Vaše hrátky a masáže tak budou ještě bezstarostnější.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA MATRACE

Pokud chcete být opravdu důkladní, oba potahy je samozřejmě možné vyprat i mechanicky, tedy v pračce. V takovém případě však dbejte na to, abyste použili teplotu vody do 30°C.Potah usušte klasickým způsobem – pověšením na sušák.

BEZSTAROSTNÝ SEX

Naším cílem je, abyste si své milostné hrátky užili na maximum a zcela bezstarostně. Proto je péče o polohovací matrace LOVERATOR velice jednoduchá – od jejího očištění po její skladování. Informace o údržbě obou potahů naleznete na stránce Péče a údržba nebo se nebojte zeptat – ochotně vám poradíme.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím