Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAZ ČEHO JE MATRACE LOVERATOR VYROBENA?

Polohovací matrace LOVERATOR jsou vyrobeny z paměťové pěny AirComfort, jejíž hlavními vlastnostmi jsou pevnost a dlouhověkost – pěna se ani po častém užívání matrací nedeformuje a matrace se, na rozdíl od běžných polštářů, nesesouvají a drží svůj tvar i při tvrdších erotických hrátkách.

Poradíme

ŠPANĚLSKÝ SAMET SVÁDÍ K POHLAZENÍ

Potah orgasmické matrace LOVERATOR je vyrobený ze Španělského sametu, materiálu špičkové kvality, který je jemný, hebký a na pohled velice luxusní. Španělský samet svádí k pohlazení a samotná matrace k vyzkoušení nových poloh.

NEJEN HEBKÁ, ALE HLAVNĚ PRAKTICKÁ MATRACE

Pěna AirComfort byla speciálně vyvinuta pro naše polohovací orgasmické matrace. Její dominantní vlastností je zejména dlouhověkost. Bez ohledu na to, jak tvrdé jsou vaše erotické hrátky, matrace bude vždy pevně držet svůj tvar.

NEVÍTE SI RADY? OBRAŤTE SE NA NÁS!

Ať už bude váš potah na matraci Španělský samet či hygienický černý potah, ať už si vyberete flatironLOVE, airLOVE nebo rovnou tajemný Top Secret Combo, LOVERATOR vám zaručeně přinese zcela nové, orgasmicky výbušné pocity z milostných hrátek.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím