Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAZA JAK DLOUHO MI MATRACE LOVERATOR DORUČÍTE?

Doručení polohovací matrace LOVERATOR závisí na tom, kam ji posíláme a jakého dopravce si zvolíte. Jak Česká pošta, tak PPL jsou však bleskovými dopravci a tak se nemusíte bát, že byste na matrace museli čekat nějak extra dlouho. ČP i PPL doručují do druhého dne od vyexpedování zásilky.

Poradíme

DISKRÉTNĚ ZABALENÁ MATRACE

Pokud jste z těch stydlivějších nebo máte všetečné sousedy, před nimiž raději každé své tajemství (a obzvlášť to intimní) pečlivě uchováváte, nemusíte se bát – matrace vám dorazí v krabici bez jakéhokoliv označení či našeho loga.

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

Ať už Praha nebo Ostrava, v dnešní době jsou všeobecně nejrychlejší objednávky přes internet, tedy e-shop. Jakmile svou objednávku potvrdíte a uzavřete, obdržíte potvrzení objednávky. Vaši objednávku ještě tentýž den zpracujeme a připravíme k odeslání.

RYCHLÁ DOPRAVA MATRACE

V případě, že si zvolíte jako dopravce pro doručení vaší polohovací matrace Českou poštu, balík vám bude doručen / připraven k vyzvednutí hned druhý pracovní den po jeho odeslání. V případě balíků PPL je to stejné. Matrace vám tak dorazí do dvou prac. dnů od objednání.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím