Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAVZTAHUJE SE NA POLOHOVACÍ MATRACE LOVERATOR NĚJAKÁ ZÁRUKA?

Ano, vztahuje. Nejenže můžete matrace kdykoliv během 14 dnů vyměnit či je vrátit a my vám na základě toho zašleme zpět vaše peníze včetně částky za poštovné, které zaplatíte, když budete matraci vracet. Na polohovací matrace se zároveň vztahuje záruka 24 měsíců, která je dána občanským zákoníkem.

Poradíme

GARANCE SPOKOJENOSTI

Polohovací matrace LOVERATOR nejsou obyčejné matrace standartních rozměrů jako třeba 140 x 200 cm. Matrace vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů. Přejeme si však, aby naši zákazníci byli spokojeni – proto máme program Garance spokojenosti.

SEX BEZ STAROSTÍ

Pro některé jedince, které v běžném životě trápí bolesti v zádech, může být i sex bolestivý. Polohovací matrace LOVERATOR jsou navrženy pro podložení zad nejen ženy, ale i muže, čemuž dojde k příjemnému uvolnění. Vyzkoušejte matraci pro bezstarostný sex a zdravá záda.

DVOULETÁ ZÁRUKA

Standardní záruční doba je dána zákonem, konkrétně občanským zákoníkem platným od začátku roku 2014. Záruční doba činí 24 měsíců. Nad rámec toho poskytujeme našim zákazníkům Garanci spokojenosti.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím