Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJE MOŽNÉ MATRACE LOVERATOR VYMĚNIT ZA JINÉ?

Dostali jste polohovací matrací matraci LOVERATOR jako dárek a rádi byste ji vyměnili? Samozřejmě máte nárok na vrácení či výměnu polohovací matrace za jinou z našeho sortimentu a to po dobu 14 dní od koupi produktu. Doplácet budete pouze v případě, že nová, vámi vybraná matrace bude dražší než ta, kterou chcete vyměnit.

Poradíme

VÝBĚR MATRACE SI PEČLIVĚ PROMYSLETE

Matrace nemusí nutně být určená jen na spaní. Polohovací matrace LOVERATOR vám nabízíme v mnoha různých rozměrech a tvarech pro zdokonalení vašich milostných hrátek. Matrace vám nesedí? Nevadí – prostě ji vyměňte!

VÝMĚNA MATRACE V RÁMCI GARANCE SPOKOJENOSTI

V rámci programu Garance spokojenosti, který máme připravený pro všechny zákazníky, máte až dva týdny na otestování matrace. Pokud vám matrace nesedí a rádi byste ji vyměnili za jinou, je to možné. Při výběru nové matrace vám rádi poradíme.

SPRÁVNÁ MATRACE PRO SKVĚLÝ SEX

Pro některé jedince, které v běžném životě trápí bolesti v zádech, může být i sex bolestivý. Polohovací matrace LOVERATOR jsou navrženy pro podložení zad nejen ženy, ale i muže, čemuž dojde k příjemnému uvolnění. Vyzkoušejte matraci pro bezstarostný sex a zdravá záda.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím