Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAK BUDE MATRACE ZABALENÁ, POŠLETE-LI MI JI POŠTOU?

LOVERATOR dbá především na diskrétnost a ochranu soukromí svých zákazníků. Proto vám naše polohovací matrace dorazí v naprosto diskrétním balení – nikdo z vašeho okolí tak nezjistí, co se v krabici ve skutečnosti ukrývá – ať už si ji budete vyzvedávat na poště nebo vám ji bude předávat pošťák přímo u vás doma.

Poradíme

DISKRÉTNÍ BALENÍ MATRACE

Pokud jste z těch stydlivějších nebo máte všetečné sousedy, před nimiž raději každé své tajemství (a obzvlášť to intimní) pečlivě uchováváte, nemusíte se bát – matrace vám dorazí v krabici bez jakéhokoliv označení či našeho loga.

GARANCE SPOKOJENOSTI

Polohovací matrace LOVERATOR jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. To se také odráží v jejich ceně. Přejeme si však, aby naši zákazníci byli spokojeni – proto máme program Garance spokojenosti.

SEX BEZ STAROSTÍ

Zdravotní matrace LOVERATOR jsou určené především na milostné hrátky a sex. To si zajisté uvědomujete už při jejich koupi. Nechcete však, aby si to samé uvědomili vaši sousedé a blízké okolí? Nebojte se – umíme být diskrétní!

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím