Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAK POZNÁM, ŽE BYLA MOJE OBJEDNÁVKA ZPRACOVÁNA A MATRACE ODESLÁNA?

Jakmile dokončíte objednávku, obdržíte její potvrzení. Následně vás budeme informovat o všech krocích, které podnikneme, než k vám polohovací matrace LOVERATOR dorazí – o přípravě k expedici a o expedici samotné. Pokud si vyberete jako formu dopravy Českou poštu, budete informování přímo ČP, ať už telefonicky či e-mailem (na základě toho, zda si vyberete balík do ruky či balík na poštu).

Poradíme

STAČÍ DOKONČIT OBJEDNÁVKU A MATRACE JE NA CESTĚ

Po zvolení typu matrace a její barvy budou následovat formuláře pro vyplnění vašich kontaktních a fakturačních údajů, výběr způsobu dopravy a způsobu platby. Jakmile budete mít tyto kroky za sebou, přijde vám potvrzení o uskutečnění objednávky.

O CESTĚ VAŠÍ MATRACE K VÁM BUDETE INFORMOVÁNI

Polohovací orgasmické matrace LOVERATOR nejsou jen tak obyčejné matrace do postele. To se odráží nejen v jejich vzhledu, použitých materiálech a využití, ale i v jejich ceně. A taky proto budete mít naprostý přehled o expedici i cestě vaší objednávky.

UŽ JEN ČEKAT NA E-MAIL ČI TELEFONÁT

V případě, že si jako způsob dopravy vyberete Českou poštu (balík do ruky) nebo balík PPL, budete přímo dopravcem informováni o datu a hodině doručení vaší matrace – jak telefonicky, tak e-mailem/SMS. V případě balíku na poštu obdržíte oznámení o uložení zásilky.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím