Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAKÉ JSOU ZPŮSOBY DOPRAVY MATRACE?

Způsoby dopravy polohovací matrace jsou následující: Česká pošta – balík do ruky (+99 Kč), Česká pošta – balík na poštu (+99 Kč), balík PPL (+99 Kč), balík PPL na Slovensko (+225 Kč), balík PPL do Německa (+250 Kč), balík PPL do Polska (+250 Kč) a balík PPL do ostatních zemí EU (+400 Kč). Vyberete-li si jako dopravce Českou poštu – balík do ruky, budete moci cestu své matrace sledovat na stránkách ceskaposta.cz.

Poradíme

DISKRÉTNĚ ZABALENÁ MATRACE

Pokud jste z těch stydlivějších nebo máte všetečné sousedy, před nimiž raději každé své tajemství (a obzvlášť to intimní) pečlivě uchováváte, nemusíte se bát, že by vám matrace LOVERATOR přišla nějak nevhodně zabalená či označená – umíme být diskrétní!

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY

V dnešní době jsou všeobecně nejrychlejší objednávky přes internet, tedy e-shop. Jakmile svou objednávku potvrdíte a uzavřete, obdržíte potvrzení objednávky. Vaši objednávku ještě tentýž den zpracujeme a připravíme k odeslání.

RYCHLÁ DOPRAVA MATRACE

V případě, že si zvolíte jako dopravce pro doručení vaší polohovací matrace Českou poštu, balík vám bude doručen / připraven k vyzvednutí hned druhý pracovní den po jeho odeslání. V případě balíků PPL je to stejné. Matrace vám tak dorazí do dvou prac. dnů od objednání.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím