Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJAKÉ JSOU ZPŮSOBY PLATBY, KUPUJI-LI MATRACE PŘES E-SHOP?

Způsoby platby za polohovací a zdravotní matrace LOVERATOR jsou následující: Platba převodem (+0 Kč), platba pomocí služby PayPal (+0 Kč), platba kreditní / platební kartou online (+0 Kč), platba dobírkou (+30 Kč). Vy si tak můžete vybrat platební podmínky, které jsou pro vás nejpohodlnější.

Poradíme

JEDNODUCHÉ ZAKOUPENÍ MATRACE

Vyřízení vaší objednávky přes e-shop de opravdu rychlovka. Systém je velice jednoduchý a snadno a rychle vás dovede až ke konečnému potvrzení objednávky a zakoupení matrace. Ať už si vyberete platbu kartou nebo PayPal, záležitost bude vyřízena rychle a komfortně.

BLESKOVÉ VYŘÍZENÍ PLATBY

Platba prostřednictvím PayPal účtu nebo kartou online je v dnešní době asi nejrychlejší forma platby. V případě, že za matrace budete platit převodem na účet, vězte, že matrace vám zašleme až v okamžiku, kdy budeme mít peníze na účtu.

VŠE DISKRÉTNĚ A BEZPEČNĚ

Pokud z rozličných důvodů upřednostňujete spíše platbu hotově při předání matrace, samozřejmě i to je možné. S dobírkou je však spojený poplatek 30 Kč. Platba kartou, PayPal či platba převodem jsou zdarma a probíhají zcela bezpečně.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím