Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICAJE BEZPEČNÉ POUŽÍT MOU PLATEBNÍ KARTU K ZAKOUPENÍ MATRACE LOVERATOR?

Samozřejmě. Platba totiž probíhá prostřednictvím zabezpečeného platebního terminálu na stránkách banky, nikoliv na těch našich. Máte tak jistotu, že vaše údaje jsou v naprostém bezpečí a nedostane se k nim nikdo jiný. Bezpečnost a ochrana osobních údajů našich zákazníků jsou pro nás to nejzásadnější.

Poradíme

BEZPEČNÁ TRANSAKCE

V dnešní době je platba kartou online nejen tou nejpohodlnější, ale i nejbezpečnější formou platby. Platba proběhne prostřednictvím zabezpečeného portálu přímo na stránkách banky, s níž spolupracujeme.

PLATBA PROSTŘEDNICTVÍM PORTÁLU BANKY

Rozhodnete-li se zaplatit za polohovací matrace kartou online, celá transakce proběhne snadno, rychle a hlavně bezpečně. Je to, jako byste platili kartou v obchodě – platba se uskuteční přes zabezpečený bankovní terminál.

VŠE DISKRÉTNĚ

Představte si, že bydlíte na periferii nějakého menšího města (třeba Olomouc), kde se mezi sebou běžně znají všichni sousedé. Nejenže vám polohovací orgasmická matrace LOVERATOR přijde v diskrétním balení, ale ani na účtu nezanecháme stopy sex shopu.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím