Loverator

nákupní košík
žádná položka
youtube instagram pinterest

UNIVERSITY OF EROTICACO SE STANE, KDYŽ BĚHEM OBJEDNÁVKY ZJISTÍM, ŽE NEMOHU ZA MATRACE ZAPLATIT KARTOU ONLINE?

Nic není ztraceno! Stačí se o krůček vrátit a vybrat jiný způsob platby – třeba platbu převodem, dobírkou či prostřednictvím portálu PayPal. Naše polohovací matrace LOVERATOR určené na sex a erotické masáže, si tak budete moci užít, i když nemáte povoleny platby kartou online.

Poradíme

V OBJEDNÁVCE MATRACE SE VRÁTÍTE JEN O KRŮČEK ZPĚT

Jakmile si ve své objednávce zvolíte jako možnost platby kartou online, přesměruje vás to na platební portál banky, s níž spolupracujeme. Tam zadáte potřebné údaje k platbě ještě před dokončením objednávky. Ohlásí-li vám systém, že nemůžete platit kartou, stačí se vrátit zpět.

JEDNODUŠE ZVOLÍTE JINÝ ZPŮSOB PLATBY

Poté, co vás banka informuje, že nemáte aktivovanou možnost platit svou platební či kreditní kartou přes internet, vrátíte se jednoduše o krok zpět a zvolte jiný způsob platby za vaše polohovací matrace.

…A MATRACE JE NA CESTĚ

Čekáte-li od polohovací matrace LOVERATOR víc, než jen standartní rozměry 90 x 200 cm, objednali jste správně. Všechny netrpělivé však žádáme o strpení při jejich čekání, obzvlášť v případě platby převodem – matrace expedujeme, jakmile platba dorazí na náš účet.

Rady a tipy

PORADÍME VÁM, CO NEJČASTĚJI HLEDÁTE

Poradíme

Novinky z LOVERATORU na váš email

Chcete dostávat akční nabídky, novinky a informace o dění ve světě erotiky?
Zaregistrujte se!

Upozornění

Vzhledem k tomu, že jsou na následujících stránkách materiály se sexuální a erotickou tematikou, prohlašuji, že je mi více než 18 let, a že obsah stránek budu užívat v soukromí pro vlastní osobní potřebu. Dále prohlašuji, že na stránky vstupuji dobrovolně, bez nátlaku a neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách nezletilým osobám.

Souhlasím Nesouhlasím